Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Особливості охорони території

Новини та статті 14/11/2019

Охорона території великої площі істотно відрізняється від захисту офісу, невеликого заводу або фабрики. Як можна забезпечити безпеку та збереження майна величезного агропромислового підприємства, якщо навіть захистити територію неможливо?

Обладнати всю площу камерами відеоспостереження або встановити посади охорони, це буде надто дорого та зовсім неефективно.

На об'єктах, що охороняються, з великими територіями, досить складно уникнути проникнення зловмисника. Цей факт повинен враховуватися при організації охорони, часто служби безпеки таких підприємств обирають, способом охорони безперервне патрулювання території, щоб максимально оперативно та ефективно виявити “порушників кордонів”.

Принцип організація патрулювання великих територій

Спочатку служба безпеки повинна розробити індивідуальний план захисту для конкретної території. Для цього беруть карту площі, що охороняється і визначають найбільш віддалені місця з поганою видимістю, що межують з дорогою і т.д. Спираючись на ці дані становлять маршрут патрулювання та місця для встановлення камер відеоспостереження.

Співробітники групи патрулювання можуть переміщатися територією на легкових автомобілях, але частіше за умов поганої прохідності використовуються позашляховики, квадроцикли, снігоходи. Для орієнтування місцевістю може бути обладнаний GPS, а оперативного зв'язку використовувати рації. Співробітники служби охорони можуть мати при собі зброю та спецзасоби, а піший патруль може використовувати у своїй роботі спеціально навчених собак. Як показує досвід, навіть гавкіт собак може відлякати зловмисника.

Методи охорони території

Залежно від особливостей конкретної території, служба безпеки разом із власником визначають найбільш підходящий метод охорони.

  • Систематичний аналіз об'єкта. Охоронна організація моніторить ситуацію на території, якщо надходить про порушників на об'єкті, виїжджає власна охоронна служба замовника.
  • Охорона контролюючого типу. При цьому виді охорони використовуються технічні засоби захисту: камери відеоспостереження, сигналізації, датчики шуму, ІЧ бар'єри, фотопастки. У разі тривоги організується оперативний виїзд служби охорони.
  • Фізична та технічна охорона об'єкта. У цьому випадку задіяні різні технічні засоби, комплексно з патрулюванням периметра території.

ІЧ-бар'єри найкраще для захисту периметра

ІЧ бар'єр це технічний засіб захисту території, який може бути використаний там, де недоцільно або дорого встановлювати паркан. Складається з двох елементів, що передає та приймає, між ними виникає контур з інфрачервоного променя, який невидимий для людського ока, при перериванні променя, відправляється сигнал тривоги на сигналізацію. Добре встановлювати такі засоби безпеки, на території, де рівний рельєф і відсутні дерева.

охрана территории

Охорона території – це ціла наука, в якій важливо все, починаючи від правильного підбору охоронного обладнання, коректної установки та обслуговування, до кваліфікації персоналу. Від керівників охоронних служб потрібно ефективно визначити метод захисту довіреної території та розробити правильну стратегію.

Інтернет-магазин Forter є постачальником технічних засобів безпеки для охорони територій. Якщо ви хочете покращити або створити систему безпеки для агропромислового комплексу, ферми, лісового господарства, виноградника, заводу та ін. звертайтесь до нас за телефонами які вказані на нашому сайті та Ви придбаєте надійного партнера на довгі роки.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram