Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Ознаки того, що телефон прослуховується. Методи вирішення проблеми

Новини та статті 22/12/2015

Прослуховування телефонного зв'язку сьогодні стало досить поширеним явищем і особливо йому схильні публічні люди та бізнесмени. Як і в інших сферах, виробники створили спеціальні пристрої, що дозволяють запобігти факту зловмисного прослуховування. Також є фактори, які допоможуть вам швидше визначитися, чи все гаразд із Вашим смартфоном.

 

Основні ознаки прослуховування

Якщо під час розмови Ви чуєте будь-які фонові звуки, включаючи статичний шум, тобто ймовірність, що їх створює пристрій, що прослуховує. Однак, не потрібно відразу переживати, адже луна та шуми з клацаннями можуть виникати через випадкові перешкоди на лінії та через погану якість зв'язку. Спробуйте поексплуатувати свій апарат біля інших електроприладів. Якщо Ви думаєте, що є можливість підслуховування, то підійдіть до телевізора або радіо під час розмови. Повинні починатися перешкоди або в телефоні, або поруч із електроприладом.

Признаки прослушки мобильного телефона

На наступному етапі слід прислухатися до телефону, коли Ви не використовуєте його. Він не повинен видавати жодних звуків. Якщо Вам чути клацання, гудки або будь-які звуки з телефону в момент невикористання, тобто ймовірність присутності пристрою або спеціального ПЗ. Зверніть увагу на температуру акумулятора. Якщо смартфон з батареєю сильно нагріваються, коли не використовуються, це може свідчити про наявність обладнання прослуховування, яке постійно працює на задньому фоні і підігріває акумулятор. Ви можете вимкнути телефон. Якщо він відключається тривалий час або взагалі не відключається, це може вказувати на факт контролю над Вашими дзвінками та розмовами.

 

Методи боротьби з прослуховуванням

Виробники пропонують купити скремблер. Це пристрій, який безпосередньо підключатиметься до Вашого телефону. За назвою зрозуміло, що модель визначить апарати, що автоматично прослуховують на лінії, і зможе підтвердити Ваші підозри. Якщо скремблер Вам не підходить, рекомендується звернути увагу на шумогенератор і акустичний сейф.

Сейф акустический

Можна встановити на смартфоні програму. Сьогодні є спеціальні програми, що дозволяють виявити факт прослуховування та попередити спробу злому Вашого апарату. Якщо обидва варіанти Вам не підходять, можна звернутися за допомогою до телефонної компанії. Там фахівці зможуть перевірити Ваш телефон за допомогою спеціального обладнання на факт зловмисного прослуховування телефонних дзвінків та розмов.

У нашому магазині Фортер Ви можете підібрати необхідні аксесуари в розділі Захист інформації.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram