Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Переваги бездротових систем відеоспостереження

Новини та статті 15/12/2015

Відеоспостереження – ефективний елемент засобів безпеки та важлива перевага при виявленні винуватців протиправних дій. Як відомо, комплекси відеоконтролю бувають провідними та бездротовими. Щоб знайти найкраще рішення для захисту Вашого майна, необхідно розібратись у перевагах обох типів. Зупинимося на кількох важливих аргументах на користь бездротових технологій.

Бездротовий комплекс включає: камеру з живленням від мережі 220V/12V або ДБЖ, передавача відеосигналу за допомогою антени по радіоканалу, приймача, що передає сигнал через реєстратор на монітор або комп'ютер, і безпосередньо посту охорони.

 

У яких випадках варто придбати бездротову систему відеоспостереження?

По-перше, бездротова камера передає сигнали за допомогою радіохвиль крізь стіни приміщення. Це ефективно для створення структури безпеки на підприємствах з великою територією та безліччю будівель, віддалених одна від одної. IP-система відеоконтролю, встановлена на віддалених ділянках периметра, що охороняється, здатна без спотворень передавати інформацію на відстані.

Зазначимо кілька важливих особливостей системи бездротового відеоспостереження, купити яку можна в інтернет-магазині Фортер:

  • проста і швидка інсталяція, т.к. трудомістка прокладка кабельних ліній не потрібна;
  • економічна доцільність встановлення на великих підприємствах;
  • захищені методи передачі даних та кодування інформації;
  • мобільність: елементи можна переміщувати;
  • можливість передачі запису з камер на монітор чи комп'ютер;
  • керування камерами дистанційно за допомогою пульта;
  • інтелектуальна система реагування;
  • можливість підключення як аналогового, і цифрового устройства;
  • можливість використовувати як охоронну сигналізацію для встановлення особи порушника, об'єкта та місця вторгнення.

Беспроводное видеонаблюдение

По-друге, провідну систему іноді неможливо встановити на деяких об'єктах. Завдяки перерахованим перевагам сфера застосування саме бездротових технологій досить широка: аеропорти та залізничні вокзали, склади, АЕС, водосховища, підприємства нафтопереробки. Важливою перевагою є можливість впровадження не на етапі будівництва, а при модернізації або ремонті існуючих будівель і потужностей.

Ще один важливий плюс бездротової системи - установка на об'єктах, що рухаються, в яких утруднена, а іноді і неможлива прокладка коаксіального кабелю: в ліфті, на конвеєрі і т.п.

При покупці бездротового комплексу обладнання слід враховувати, що дешеві камери можуть створювати перешкоди сусіднім відеокамерам через роботу в одному діапазоні. Тому не встановлюйте їх ближче, ніж за сотні метрів один від одного, щоб уникнути помилкових сигналів тривоги.

Комплексні рішення зі спостереження за об'єктом, що охороняється, набувають все більшої популярності за рахунок поступового здешевлення, стаючи більш доступними. Вони відрізняються надійністю та високою якістю.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram