Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Переваги для встановлення камер IP-відеоспостереження!

Новини та статті 22/12/2014
Рис.1 Переваги при установці камер IP-відеоспостереження
Головною перевагою цих камер є можливість віддаленого доступу через комп'ютерну мережу та Інтернет за допомогою відеореєстратора, комп'ютера, смартфона або планшета.

Комплект беспроводного видеонаблюдения Smartwave WDK-S02x4 KIT

Мал.2 Комплект бездротового відеоспостереження Smartwave WDK-S02x4 KIT

Камера IP – повноцінний пристрій, який не вимагає виконання своїх функцій встановлення додаткового обладнання. Достатньо забезпечити їй електроживлення та підключити до мережі. Підключення здійснюється або через проводи, або через Wi-Fi. У більшості камер інформація записується на знімний носій для її подальшого використання.

Система відеоконтролю, побудована на IP-камерах, має наступні переваги:

  • Можливість розміщення камер на великих відстанях одна від одної;
  • Простота розширення: до такої системи можна додавати необмежену кількість камер;
  • Вихід із ладу реєстратора не дає збою в роботі камер.

Комплект беспроводного видеонаблюдения Covi Security NVK-3003 WiFi IP KIT

Мал.3 Комплект бездротового відеоспостереження Covi Security NVK-3003 WiFi IP KIT

IP-відеоспостереження дозволяє контролювати будь-яке місце на об'єкті або всю територію повністю безперервно, з можливістю в будь-який час і з будь-якого місця віддалено переглядати все, що відбувається в підконтрольній зоні. Єдиною умовою для такого контролю є наявність мережі Інтернет. Користувач може не обмежувати себе у відрядженнях, поїздках, відпочинку, не боячись залишити без нагляду своє майно. Знаходячись на відстані, він може спостерігати за роботою своїх співробітників, стежити за виробничим процесом та дисципліною. У разі спірних ситуацій запис із камери, встановленої у місці події, допоможе дозволити їх, визначити винних. Встановивши камеру в будинку, де знаходиться маленька дитина під наглядом няні, батьки можуть спостерігати за їхніми взаємовідносинами та виховним процесом безпосередньо з робочого місця. Те саме стосується ситуацій, коли доводиться залишати в будинку людей похилого віку або одних дітей.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram