Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Переваги та недоліки дверних відео дзвінків

Новини та статті 11/07/2019

У сучасному світі двері практично кожної квартири обладнані, найпростішим пристроєм безпеки - дверним вічком. Це оптичний пристрій, за допомогою якого ви можете розглянути людину, яка стоїть перед вхідними дверима вашого будинку.

Дверний відеодзвінок це пристрій, який об'єднав у собі функції дзвінка і дверного вічка. Такі пристрої набули широкого поширення завдяки здешевленню технології відеоспостереження, розвитку мініатюрних цифрових камер та lsd дисплеїв. Дверний відеодзвінок, схожий за функціоналом на відеодомофон, з локальною дією, але до відеодзвінка неможливо підключити електрозамок для дистанційного відкриття дверей.

 

Що таке відеодзвінок?

 

Відеодзвінок складається з двох частин, зовнішнього та внутрішнього блоку. Зовні квартири встановлюється блок з кнопкою та мініатюрною камерою, а всередині виводиться екран. Це простий пристрій, яким легко може користуватися будь-яка людина незалежно від віку. Конструктивно відеодзвінки, ділиться на дротові та бездротові.

Переваги бездротових дзвінків відсутність монтажу, такий дзвінок можна встановити і не пошкодити ремонт. Це чудове рішення для орендних приміщень.

Недолік потреби постійно змінювати елементи живлення.

Дротовий відеодзвінок має високу надійність, але потрібно тягнути кабель і робити отвір у стіні.

 

Особливості

 

Відеодзвінок це проста охоронна система, яка з'єднує відеоспостереження і дверний дзвінок. При цьому, залежно від функціоналу, пропорційно зростає вартість відеодзвінка. Стандартна робота пристрою полягає в тому, що відвідувач натисне кнопку розміщену перед вхідними дверима будинку, а господар житла ідентифікує відвідувача. Додатково відеодзвінок може фотографувати або записувати на відео відвідувача, щоб власник міг подивитися, хто до нього приходив за його відсутності. Часто камера відеодзвінка обладнана інфрачервоним підсвічуванням для зйомки в будь-яких умовах освітлення.

 

Переваги сучасного відеодзвінка

 

 • Доступна ціна на прості моделі. Але бюджетні моделі мають скромний набір функцій, покажуть відвідувача, можна буде вибрати мелодію дзвінка.

 • Простий монтаж, особливо у бездротових моделях. Якщо у вас суцільні двері, не потрібно робити отвір у полотні дверей, ви можете розмістити камеру, там де найзручніше, а також вибрати кути огляду, щоб переглядати весь майданчик перед входом.

 • Привабливий дизайн, широкий вибір моделей, можна вибрати за кольором, розміром, зовнішнім виглядом.

 • Важлива перевага перед звичайним дзвінком, камера пристрою обладнана ІЧ-підсвічуванням, навіть якщо у вас знову в загальному коридорі викрутили лампочку, ви все одно зможете подробиці побачити, хто стоїть у вас перед дверима. Можна також зафіксувати за допомогою відеодзвінка на сходовому майданчику.

 • Зручність використання, відеоочок мало чим відрізняється від звичного нам дзвінка, крім того, що все, що відбувається, показується на lsd екрані.

 • Можливість вибору мелодій, у деяких моделях можна додати свою мелодію

 

видеозвонок

 

Недоліки відеодзвінка

 • Обрізаний функціонал. Домофон та відеодзвінок схожі за принципом конструкції, але в домофоні є можливість підключення до замків для дистанційного відкриття. Наприклад, ви можете встановити домофон через адаптер і відкривати двері під'їзду перебуваючи в квартирі, а панель виклику перед дверима виконуватиме функції відеодзвінка. З цього випливає наступний пункт.

 • Якщо у вас на дверях парадного встановлено домофон, необхідно купувати відеодзвінок і аудіодомофон, або тільки відеодомофон.

 • Обмежена кількість місць встановлення. Відеоок це сучасний гаджет, для забезпечення контрольованого доступу на об'єкт. Підходить для ситуації, коли відвідувач зателефонував, а охоронець відчинив двері. Для решти випадків, краще встановити домофонну систему.

 • Вартість відеодзвінка трохи нижча за вартість домофону та викликової панелі.

 • Існують сучасні відеодзвінки з підключенням до смартфону, з адаптивним підсвічуванням та функцією виявлення руху. Але, такі моделі не дешевші за цифрові домофони.

Зараз існує багато різновидів пристроїв для захисту зони вхідних дверей. Усі пристрої мають доступну вартість та широкий функціонал. Серед них відеоок має дуже мало варіантів використання. Інтернет-магазин Фортер рекомендує для повноцінної системи захисту встановлювати домофонну систему.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram