Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Переваги та недоліки електромеханічних засувок

Новини та статті 21/08/2019

Замок із засувкою відрізняється тим, що зачинити двері з таким замком можна не використовуючи ключ. За типом монтажу клямки поділяються на два типи:

Накладні - просте і швидке встановлення, не потрібно змінювати конструкцію дверей, підходить для гаражних дверей, хвірток і т.д.;

Врізні - треба втручатися в конструкцію дверей, але при правильній установці практично непомітний, замок не так схильний до атмосферних явищ, захищений від крадіжки і перекосу.

Чому дедалі більше покупців вибирає саме замок засувку для замикання своїх дверей?

  1. Надійність та простота конструкції;

  2. Зручність використання;

  3. Захист від протягів та своєрідна страховка від "забудькуватості".

До недоліків замків засувок можна віднести:

  • Характерний звук при захлопуванні дверей;

  • Небажано використовувати там де є маленькі діти або люди похилого віку, зважаючи на те, що дитина може випадково себе закрити.

В інтернет-магазині Фортер ви можете знайти величезний асортимент електричних замків засувок від світових виробників, при цьому на будь-який смак і гаманець. Незмінною є висока якість продукції та гарантія на все обладнання, яке ми пропонуємо своєму клієнту. Ми працюємо лише з перевіреними брендами, адже розуміємо, наскільки у нашій справі важко недооцінити важливість якості обладнання для охоронних систем.

  Електромеханічні клямки мають цілу низку переваг перед традиційними замками і ці переваги викликають захоплення користувачів. Давайте розглянемо переваги та недоліки електромеханічних замків та допоможемо покупцеві визначиться у виборі надійної та простої системи захисту приміщення від стороннього проникнення.

Переваги електромеханічних засувок:

  • Дистанційне керування, в даному випадку замок встановлюється у симбіозі з камерою відеоспостереження або домофоном.

  • Можна відкривати не тільки традиційним ключем, але при використанні контролера та зчитувача, можна відкривати milfare карткою, магнітним брелоком або браслетом. Це зручно там, де є великий потік людей, але доступ до приміщення бажано розмежувати.

  • В електромагнітних клямках – використовується потужний магніт для закриття дверей. Переваги - абсолютна безшумність роботи, немає характерного металевого брязкання. Візуально приємний дизайн відмінно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.

Є також і недоліки, хоча мені здається це більше особливостей конструкції та установки:

Так як за вимогами протипожежної безпеки, необхідно встановлювати нормально відкриті замки клямки, то будьте готові до того, що при відключенні електрики, замок відкриється, такою особливістю можуть скористатися зловмисники, знеструмити об'єкт, щоб безперешкодно проникнути на територію. Тому співробітники інтернет магазину Forter рекомендують на етапі встановлення забезпечити додаткове джерело безперебійного живлення.

Бажано встановлювати додатково доводчики дверей, для автоматичного закриття дверей.

электромеханический замок

 

Електромеханічна засувка це проста та надійна охоронна система. Відмінно підійде для використання в офісі, квартирі, приватному будинку, магазині, салоні краси, СТО, гаражі, на виробничих площах, як замк на хвіртку приватного будинку або будь-якої іншої окремої будівлі. При виборі електромеханічної клямки, звертайте увагу на якість використаних матеріалів, виробника, наявність гарантії та сервісного центру в Україні. Якщо вам складно самостійно зробити вибір, звертайтесь за телефонами, вказаними на нашому сайті, кваліфіковані менеджери допоможуть вам підібрати обладнання максимально відповідне вашим запитам.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram