Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Перспективи ринку систем контролю та управління доступом

Думки експертів 27/03/2015
Прогноз віце-президента з маркетингу HID Global Джона Фенська.
 

Збільшення кількості інноваційних рішень в інтеграційних платформах на відкритих стандартах

Відкриті стандарти стають головним напрямом міграції для платформних рішень у сфері СКУД. Це дозволяє кінцевому користувачеві перейти до більш відкритих, а значить, і більш безпечних рішень, які легше пристосувати до вимог користувача, що змінюються, ніж системи з жорстко фіксованою архітектурою. Крім того, поступовий перехід на такі рішення стимулює розвиток інноваційних технологій та продуктів, що їх використовують. Цього року сектор СКУД очікує запровадження кількох інноваційних рішень, які дадуть користувачам можливість повною мірою насолодитися перевагами нових технологій, без побоювання бути прив'язаним до архаїчних протоколів, пристроїв, технологій чи програмного забезпечення.
 

Новинки у сфері формату електронних перепусток для СКУ

Кінцеві користувачі віддають перевагу технологічним рішенням, які інтегровані або можуть взаємодіяти з мобільними пристроями. Це повною мірою стосується системи електронних перепусток – тут також очікуються нові формати. Цього року однією з ключових тенденцій стане заміна звичайних механічних ключів на єдині карти доступу на територію, що охороняється, або рішення, прив'язані до смартфонів, які повністю замінять собою звичні кодові або механічні замки.

Технології Bluetooth Smart або NFC, які вже активно використовуються в суміжних галузях, дозволяють здійснити контроль доступу на територію, що охороняється шляхом прикладання мобільного пристрою до зчитувального терміналу. У такий же спосіб можна буде отримати доступ для входу в приватну або бездротову мережу або використання програм, що вимагають авторизації користувача. Екосистема, побудована в такий спосіб, вимагає від користувача мінімальних зусиль для ідентифікації. Важливо, що це досить гнучкі рішення, які легко масштабувати або змінити їхню архітектуру відповідно до нових потреб.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram