Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Підключення панелі виклику

Новини та статті 28/02/2016

Блок дзвінка є невід'ємним елементом домофонної системи. Саме за допомогою цієї складової стає можливим контроль доступу до приватного або багатоквартирного будинку, офісу, складу та іншого приміщення. Підключення панелі виклику до домофону забезпечує аудіо- та відеозв'язок між відвідувачем та абонентом, широкий огляд прилеглої території.

В інтернет-магазині «Фортер» Ви можете вибрати як пристрій виклику окремо (чорно-білий або кольоровий, розрахований на різну кількість абонентів), так і комплект домофонної системи. У разі всі елементи (кабель відповідного перерізу, блок живлення, домофон, блок виклику тощо.) перебувають у зборі. Вам потрібно лише провести установку, уважно дотримуючись інструкцій з підключення панелі виклику.

Ми пропонуємо обладнання надійних та перевірених виробників: Slinex, Arny, BAS-IP (Китай, Гонконг, Британія). Ці компанії чудово зарекомендували себе на світовому безпековому ринку. Звичайно, для Вас вибір може стати непростим завданням. Допомогти розібратися з різноманітністю моделей зможуть наші спеціалісти-консультанти, які завжди на зв'язку.

Підключення панелі виклику до домофона здійснюється після прокладання кабелів. При цьому залишайте до електропроводу щонайменше 50 см. Далі – налаштовуються модулі. Тільки після того – обладнання, що розглядається в даній статті.

Установка панелі виклику повинна здійснюватися з урахуванням таких правил:

  • Не використовуйте для встановлення рухомі частини дверей (це звужує кут огляду, поступово через вібрацію може змістити об'єктив);
  • Не пошкодьте пломбу з зворотного боку пристрою, щоб не втратити право на гарантійне обслуговування;
  • Затискайте гвинти, коли вся система зібрана;
  • Розташовуйте блок виклику на висоті 140-160 см у місці, захищеному від прямого сонячного світла, опадів із кутом огляду близько 60 градусів.

Высота установки панели вызова

Тип монтажу може бути врізним або накладним. Протизнімні гвинти допоможуть уберегти пристрій від пошкоджень. Протистоїть агресивному впливу та антивандальний корпус.

Тепер підключіть дроти за схемою в інструкції. Важливо враховувати функціональне призначення, адже колір кабелів у всіх виробників різний. При цьому використовуються позначення аудіо (Audio), відео (Video), загальний (Ground/"-"), "+12В" (ACC). Протестуйте систему.

Подключение вызывной панели

Як бачите, не потрібно спеціальних знань та навичок. Достатньо лише неухильно слідувати крокам, передбаченим інструкцією.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram