Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Підсилювачі GSM сигналів – незамінна річ для сигналізацій!

Новини та статті 18/12/2014

Рис.1 Підсилювачі GSM сигналів

Технічному персоналу підприємства слід володіти не тільки теоретичними знаннями, а й мати практичний досвід покращення якості мобільного зв'язку для вирішення питань рівня зв'язку в стислі терміни, забезпечення сервісу та гарантійного обслуговування на найвищому рівні.

Принцип роботи репітера полягає в наступному: базові станції мобільних операторів випромінюють сигнали з умовною потужністю та напрямком у зонах недостатньої стійкості зв'язку встановлюється підсилювач. Для таких зон застосовуються донорно спрямовані антени, що мають високий підсилюючий коефіцієнт, що приймає сигнал від оператора зв'язку і транслює його на репітер по кабелю. Сигнал посилюється репітером, який відправляє його на антену GSM, яка, у свою чергу, передає сигнал абоненту стільникового зв'язку на телефон. Гранична потужність при цьому не перевищує 0,25 Вт.

ANT-G GSM антенна для усиления сигнала

Рис.2 GSM антена для посилення сигналу ANT-G

Число мобільних телефонів, що одночасно обслуговуються, в зоні дії GSM-репітера визначається кількістю вільних тайм-слотів в операторській станції. Найчастіше це від 5-6 абонентів у простій системі. Для телефонів, що знаходяться в режимі очікування, така кількість не обмежена.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram