Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Підсумки! «Інтернет-магазин Фортер» на головній події індустрії безпеки України «БЕЗПЕКА 2014»

Новини та статті 28/10/2014

Стає доброю традицією участь компанії «Фортер» у головній події індустрії безпеки України «БЕЗПЕКА 2014».

Колектив компанії «Фортер» висловлює щиру подяку за виявлений інтерес до стенду компанії «Фортер» на XIX міжнародній виставці індустрії безпеки «БЕЗПЕКА 2014» та можливість особистого спілкування з Вами.

Найбільша виставка ринку безпеки України «Безпека 2014» відбулася з 14 по 17 жовтня у міжнародному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, метро Нивки. Весь колектив компанії "Фортер" ретельно готувався до цієї виставки. Технічний відділ скрупульозно підбирав найсучасніше та найцікавіше обладнання. Відділ продажів розробив нові, ще більш лояльні та зручні умови співробітництва. Відділ маркетингу та реклами намагався зробити стенд компанії «Фортер» привабливим, яскравим і незабутнім.

За чотири дні роботи виставки менеджери компанії «Фортер» представили сотням відвідувачів нашого виставкового стенду, новинки модельного ряду від провідних торгових марок CoVi Security та Altronics. Фахівці компанії «Фортер» провели сотні докладних консультацій щодо обладнання та вичерпне відповіли на всі запитання.

Ми розуміємо, що не всім вдалося відвідати виставковий стенд компанії «Фортер», тому з Вашого дозволу розповімо ще раз про обладнання, яке було представлене на нашому виставковому стенді.

  • Автономні реєстратори для мисливців Егер-М, це обладнання не має аналогів в Україні. Головні переваги: вандалозахисний корпус, автономна робота до 6 місяців, фото та відео фіксація подій щодо детекції руху.
  • АНD-камери – аналогові камери високої якості зображення, якість зображення 1080p та передача сигналу по коаксіальному кабелю до 500 метрів!
  • Нова лінійка GSM-сигналізацій від ТМ Altronics з оновленим дизайном, протоколом Contact ID та керуванням за допомогою вандалозахисного ключа ідентифікатора або програм для смартфона.
  • Нова серія IP-камер від виробника ТМ CoVi Security – сучасний цифровий відеоспостереження, що повністю відповідає світовим стандартам.

І ще раз хочемо сказати ДЯКУЮ за виявлений інтерес до стенду «Компанії Фортер», та можливість особисто поспілкуватися з нашими існуючими клієнтами та потенційними клієнтами.

Будемо раді продовжити спілкування у нашому офісі або в телефонному режимі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram