Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Підводний пошук з металошукачем

Новини та статті 01/03/2016

Під товстим, а іноді – і не дуже шаром води ховається безліч сюрпризів. Кожен зможе знайти унікальний приємний несподіваний подарунок. Імовірність отримання його багаторазово зростає, якщо купити підводний металошукач в онлайн-магазині Фортер відмінної якості та недорого.

Підводний пошук металевих предметів - захоплююче заняття, що є місцем застосування знань, умінь і досвіду аквалангіста і пошуковика. Втім, іноді глибина води може бути не вище колін, але і в цьому випадку вміння налаштувати металошукач на пошук певного металу, певної конфігурації та розмірів – необхідний.

Залежно та умовами пошуку моделі металодетекторів різняться по глибині застосування. Наприклад, особливий тип – глибинні. Розглянемо можливості підводного металошукача - це допоможе зробити вибір при його покупці.

Умовні типи цього пошукового обладнання – амфібії та для глибинної детекції. Перші можуть використовуватись як у неглибокій воді, так і на суші. Показовим прикладом є пошук золотих прикрас, втрачених на невеликій глибині. Це одна з найпопулярніших послуг у сезон відпочинку практично на будь-якому узбережжі у світі. Люди не пам'ятають точне місце, де сталася втрата фамільного чи просто дорогого прикраси серцю. Тому пошук проводиться як на пляжі, так і відносно неглибокій воді.

Металлодетектор-амфибия

Для розшуку ж мрії шукача скарбів - набитого золотими піастрами і злитками галеонів необхідно використовувати глибинний металошукач. Якщо амфібія «працездатна» на глибинах до 3-х метрів, то цей прилад легко працює і на 60 метрах.

Одна із загальних можливостей цього підводного приладу – можливість врахувати у налаштуваннях властивості води – наприклад, солоною. Інші характеристики:

  • відсутність екрана для відображення інформації (у воді його все одно погано видно, а зайві відблиски лише відволікають);

Глубинный подводный металлоискатель

  • якісна слухова гарнітура (спеціальні підводні навушники);
  • кілька режимів детекції (професійні моделі – від 4-х і вище) металу;
  • багатий набір звукових режимів, які відповідають глибині, локації на дні предметів пошуку;
  • можливість «налаштувати» ґрунт, що зменшує кількість хибних спрацьовувань;
  • відмінний рівень захисту модулів приладу від вологості, тиску та ін.

Інтернет-магазин Фортер пропонує купити підводні металошукачі від відомих брендів Garrett, Pulse Star, XP Metal Detectors, Fisher і т.д.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram