Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Плюси та мінуси електромеханічних замків

Новини та статті 18/06/2015

Переваги та недоліки притаманні будь-якому механізму, не є винятком і електромеханічні замки. Придбавши один із таких для свого заміського будинку, я можу тепер описати ті й інші.

Отже, переваги. Електромеханічний замок надійний. Він не потребує додаткового захисту, як, наприклад, циліндровий або сульвадний, оскільки побудований на взаємодії двох механізмів. Електромеханічний замок працює без постійної напруги, а батарейка, яка в ньому використовується, вимагає заміни раз на рік. Цей тип замку має тривалий термін експлуатації, а рідкісні поломки досить швидко усуваються. Ще одна перевага – дистанційне керування, яке найчастіше визначає вибір на користь електромеханічного замку, адже відкривати його на відстані можна, не відриваючись від своїх поточних справ. Ну і нарешті, можливість блокування зсередини та розблокування лише при введенні певної комбінації або імпульсів, що подаються з пульта.

Щодо недоліків, то їх у електромеханічного замку значно менше. Це, наприклад, слабкий захист від тривалого морозу та прямого впливу води. Вони не призведуть до несправності, але змусять розібрати його складники. При встановленні цього запірного механізму на ворота слід подбати про захисний кожух або звичайний козирок. Ну і ще одна слабка сторона – висока вартість установки та складність монтажу. У комплексі твір цих робіт коштує досить дорого. Але якщо порівнювати цінність всього, що зберігається в будинку з вартістю установки електромеханічного замку, то дорожнеча відходить на другий план.


Рекомендації щодо експлуатації електромеханічних замків

Експлуатація електромеханічних замків значно триватиме, якщо дотримуватись деяких рекомендацій:

  • Необхідно захистити замок від утворення конденсату, проникнення води, зміни температури повітря;
  • Не робити ставку на тривалу експлуатацію електромеханічного замку при встановленні в офісі, адже за таких умов механізм швидко зношується;
  • Блокувати замок від сигналу на відкриття за тривалої відсутності будинку;
  • Встановити на замок оповіщення у разі несанкціонованого доступу, що створить йому додатковий захист.

 

Виробники електромеханічних замків

Основні виробники електромеханічних замків зосереджені у Європі, головним чином, в Італії та Німеччині. Їх пристрої відрізняються надійністю та високою якістю, а також, відповідно, і високою вартістю. Можна придбати електромеханічний замок у фірм-установників, які налагоджують пряму роботу з постачання замків та комплектуючих до них. На ринку та в неспеціалізованих магазинах цих пристроїв немає, а все, що продається під їхньою торговою маркою, є низькопробною підробкою.

Низькою вартістю відрізняються китайські та турецькі електромеханічні замки, що часто продаються в комплекті з дверними блоками. Якість цих пристроїв значно поступається якості європейських, але тим не менш, вони також непогано служать споїм користувачам.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram