Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Плюси використання камер відеоспостереження у домашніх системах безпеки

Новини та статті 11/05/2016

Кожна свідома людина прагне убезпечити своє життя і тим самим підняти його на новий рівень комфорту. Завдяки відеоспостереженню можна фіксувати та відтворювати події не лише на складській території чи навколо заміського будинку. Камери відеоспостереження – це невід'ємна частина відеоспостереження в домашніх системах безпеки.

 

Можливості та інновації у відеоспостереженні

Сучасні технології не стоять на місці і давно пройшли етап аналогового відеоспостереження. Передача даних на великих відстанях стала можливою завдяки розвитку ІП-технологій та появі IP-відеокамер. Створення нових поколінь систем відеоспостереження дозволяє визначити обличчя людини у натовпі чи під час активного пересування. Про швидкодію пристроїв та захист від негативних температурних, погодних та техногенних факторів подбають додаткові захисні кожухи та навіси. Можливість вибору камер відеоспостереження для квартири або зовнішнього стеження відкриває перед покупцем величезний вибір моделей і функціональних можливостей. Сьогодні пристрої стеження та запису виробляються різних форм та розмірів: традиційні квадратні, циліндричні купольні, а функціональні запити регулює лише товщина гаманця. Нинішні можливості дозволяють організувати систему спостереження "під ключ" для квартири, будинку або магазину.

Видеонаблюдение для дома

 

Плюси використання камер відеоспостереження у домашніх умовахиях

Організація відеоспостереження в квартирі не займає так багато часу і сил, як багато хто припускає, але має ряд переваг у порівнянні з іншими охоронними системами:

  • Охоплення не лише внутрішньої житлової зони квартири, а й огляд загальноквартирного блоку, що дозволяє виявити і надалі ідентифікувати зловмисника чи хуліганів;
  • управління камерою спостереження з будь-якого мобільного пристрою (телефон, планшет);
  • Підтримка та можливість налаштування різних режимів роботи: від безперервного запису або робота у тривожному режимі (спрацьовування детектора руху чи диму);
  • Система відеоаналітики дозволяє відрізнити зловмисника від домашньої тварини та розпізнати справжню загрозу;
  • Навіть якщо ваше житло зазнало нападу грабіжників – постійний відеозапис дозволить ідентифікувати зловмисників та дасть неоціненні дані для поліції.

Видеонаблюдение в квартире

Якщо все ж таки ви порахуєте енерговитратну організацію такої системи самостійно – звертайтесь до професіоналів в інтернет-магазин Фортер. Ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам найкращий сервіс, техніку та комплектуючі відомих світових виробників (CoVi Security, Dahua, Hikvision та інші), а цінова політика нашої компанії стане приємним сюрпризом для наших покупців.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram