Популярні моделі чутливих глибинних металошукачів для професіоналів
Якщо серйозні глибини – Ваша мета, то зараз, як то кажуть, настав момент істини. Перед Вами запропоновані інтернет-магазином «Фортер» моделі глибинних металошукачів різних виробників. При цьому звертаємо Вашу увагу на те, що продукція кожного бренду проходить дуже серйозний контроль з боку фахівців нашої компанії. Тому Ви отримуєте надійний та перевірений товар.
"Фортер" також розуміє прагнення наших клієнтів зробити вигідну покупку. Тому всі зусилля менеджерів спрямовані на вибір металошукачів для професіоналів, які демонструють оптимальне співвідношення ціна-якість.
Робота з «глибинником», слід визнати, дуже специфічна. Професійна техніка здатна визначити великі металеві об'єкти, що залягають на глибині до 6 м. У приладах зазвичай відсутня функція дискримінації. Тому пошукачеві спочатку доведеться розкопати знахідку, щоб визначити її склад.
При виборі глибинного металошукача можна наголосити на моделях, конструкція яких дозволяє замінити навісне обладнання на котушку. Так з'являється практична можливість ведення пошуку дрібніших деталей біля самої поверхні.
Не варто асоціювати застосування глибинних металошукачів лише з пошуками старих скарбів. Професійна техніка широко використовується фахівцями, які обслуговують підземні трубопроводи або системи, прокладені на глибині кабелів. У такому разі металодетектор виконує функцію трасошукача.
Ще один аспект. Існують два типи глибинних металодетекторів: рамкові та приймачі-передавачі на штанзі. У разі великого охоплення території рамковим приладом Ви не маєте можливості локалізувати центр предмета. У свою чергу приймач-передавач добре визначає центр металевого об'єкта, але при цьому здатний сканувати досить вузький сектор.
Серед популярних моделей глибинних металодетекторів можна виділити такі:
- Fisher Labs Gemini 3. Доступна настройка режимів чутливості. Є можливість трасування довгих об'єктів. Робоча глибина приладу – до 4 м. пристрій призначений для пошуку предметів розмірами від 10 см.
- Fisher Labs FPID 2100. Прилад виявляє вентилі, зруби колодязів на глибині до 3 м. А цвяхи (PK-nails) знайде на глибині до 35 см. Ви оціните зручність управління приладом, а також його міцний корпус, виконаний з ABS пластику.
- Minelab GPS-4500. Це – справді крутий прилад: 3 режими пошуку, налаштування чутливості до ґрунту та безліч інших «примочок». Технологія DVT дає можливість пускати на котушку дві різні напруги, що значно підвищує чутливість та глибину пошуку.
Рекомендуємо також розглянути ґрунтові металошукачі успішної американської компанії Fisher labs, яка працює на ринку спеціалізованого обладнання понад 20 років та чудово зарекомендувала себе в Україні.
Чи є інші побажання? Завжди раді почути та поділитися дружньою порадою професіоналів!