Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Порада: як вибрати ідеальний квадрокоптер

Новини та статті 20/04/2015

Як підібрати ідеальний літальний апарат, який відмінно підходить Вам і Вашим унікальним бажанням? Адже це не так і просто, тому що на ринку існує безліч різних привабливих для Вас варіантів. І тому ми намагатимемося допомогти Вам у виборі.


Чисельність лопатей

Мультикоптери – загальна назва безпілотних літальних апаратів із керуванням на відстані. Найпоширеніші - квадрокоптери, у яких чотири лопаті.

Від чисельності лопатей у цьому варіанті залежить потужність та стійкість літального апарату в польоті.


Габарити

Загалом, мультикоптери поділяються на три найголовніші різновиди за їх габаритами. Перший – величезні дрони. Здебільшого вони використовують у робочих цілях. Ці дрони мають можливість піднімати в повітря досить велику вагу і стійко літати з вантажем на висоті кількох кілометрів. Додатково літальний апарат можна оснастити найкращими акумуляторами.

Середні мультикоптери – популярніші серед покупців. Йдеться про досить компактні літальні апарати, які легко поміщаються в рюкзак і навіть залишають місце для інших речей.

Найменші мультикоптери призначені для новачків, які люблять дистанційно керувати польотами.


Присутність відеокамери

Є такі моделі дронів, у яких вже вбудована відеокамера. Як правило, чим більше мультикоптер, тим малоймовірна наявність у ньому камери (у базовій комплектації). Найкращим варіантом у цій ситуації є дрони середнього розміру, в які вбудовані камери з відмінною якістю. Найбільш популярні камери – екшн камери GoPro. На найменших квадрокоптерах у базовій комплектації йдуть камери, вбудовані в сам літальний апарат.


Основи управління

Багато найвідоміших моделей квадрокоптерів управляються за допомогою планшета або смартфона, через бездротову мережу Wi-Fi. Рухаючи пальцями по сенсорному дисплею Вашого мобільного пристрою у ваших можливостях підбирати висоту, швидкість руху та бік напрямку польоту дрону, Ви можете спостерігати все у прямому ефірі відображення з відеокамери, а також лише одним дотиком здійснювати фотозйомку та запис відео з висоти польоту пристрою.


Акумулятори

Ще одним із важливих моментів при покупці мультикоптера є місткість акумулятора. Оскільки чим більша його працездатність, то довше літає ваш пристрій. Але найчастіше великі літальні апарати оснащуються ще додатковою акумуляторами, за допомогою яких час польоту збільшується на півгодини.

Все-таки питання невеликої роботи акумуляторів можна вирішити за допомогою використання резервних батарей, які ставляться при посадці дрону на землю, замінюючи попередній.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram