Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Поради щодо вибору сигналізацій для складу

Думки експертів 07/06/2016

Ніхто не буде сперечатися з тим, що забезпечення особистої безпеки – один із найважливіших практичних інтересів людства. Що ж до ведення підприємницької діяльності – можна з упевненістю стверджувати, що забезпечення матеріальної безпеки реалізованого товару – один із основних аспектів успішного ведення бізнесу. Але на практиці не всі підприємці всерйоз замислюються про те, що такий об'єкт як склад також потребує надійного захисту. Адже установка сигналізації для складу просто необхідна, тому що вона здатна вберегти складову будь-якого бізнесу - товари, призначені для продажу.

Інтернет-магазин Фортер пропонує ознайомитися з низкою практичних порад, які допоможуть убезпечити складське приміщення від несумлінних співробітників або небажаних гостей.

1. Найбюджетнішим і найпростішим способом є встановлення муляжів камер відеоспостереження, які, може, і не врятують від грабіжників, але як мінімум справлять відлякуючий ефект.

2. Найдорожче Вам обійдуться різні датчики сигналізацій: рухи, відкриття, розбиття, які можуть бути як дротовими, так і бездротовими. Монтуються вони без жодних труднощів. Добре зарекомендували себе практично моделі від таких виробників як: Altronics, Артон, Optex та інших.

3. І найефективнішим, але і найбільш витратним, стане придбання gsm-сигналізації для складського приміщення. Саме на цьому способі охорони складського приміщення ми зупинимося докладніше. Як правило, до стандартного комплекту входить: центральний блок, різні датчики, брелоки та сирена. Датчики підключаються до системи, яка приймає від них сигнали, потім передає на gsm-пристрій, після чого активізується режим тривоги.

Але перед тим як купувати комплект GSM сигналізації слід переконатися, що він має низку важливих параметрів:

  • просте налаштування;
  • захист від короткого замикання;
  • достатня кількість охоронних зон;
  • ціна, що відповідає функціональності обладнання.

Такими параметрами мають пропоновані в онлайн-каталозі Фортер моделі від Altronics: AL-90 KIT та AL-851 KIT. Це пристрої з широким функціоналом, що дозволяє їх використовувати на будь-яких об'єктах. Наприклад, AL-90 KIT оснащена 16 бездротовими зонами, а AL-851 KIT – 30, обидві моделі мають у комплекті датчики відкриття та руху з достатньою дальністю передачі.

Також пропонуємо звернути увагу на готовий провідний комплект Altronics AL-151 KIT, який має 16 бездротових зон та 4 провідні шлейфи для підключення додаткових датчиків. Завдяки вбудованому датчику температури та реле є можливість використовувати централь із електричним або газовим котлом. А програмування 5 телефонних номерів для здійснення дзвінка або відправки SMS дозволить Вам оперативно отримувати інформацію з місця подій при тривожному спрацьовуванні одного з датчиків.

Щоб правильно розрахувати оптимальний комплект установки сигналізації на склад, необхідно врахувати кілька особливостей:

  • важливо точно визначити найуразливіші зони приміщення;
  • заздалегідь розрахувати, куди надсилатиметься сигнал тривоги;
  • скільки датчиків необхідне установки.

І який би варіант охорони свого приміщення Ви не обрали, пам'ятайте, що фахівці інтернет-магазину Фортер завжди нададуть кваліфіковану консультацію та підберуть ідеальний варіант з урахуванням особливостей Вашого об'єкту.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram