Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Порівняння розмірів та форм котушок для металошукачів

Новини та статті 14/06/2016

Пошукові роботи з металевих предметів - захоплююче хобі, заради якого багато любителів свою відпустку витрачають на перебування в полях під дощем, що палить сонцем. Це наполегливі, досвідчені люди, здатні впоратися не лише з природними негараздами, а й із надтехнологічним інструментом, яким є металодетектори.

Варто лише звернути увагу на асортимент цих пристроїв у каталозі інтернет-магазину Фортер, як відразу стане зрозуміло, що стоковими вони бувають лише на першому році «життя». Потім кожен намагається пристосувати його під себе. Як варіант – змінити такий елемент, як котушка для металошукача. І вже коли місця для інженерної творчості не залишається – змінюється весь металодетектор більш професійний.

Звернемо увагу на цей скануючий елемент. Порівняння котушок металодетекторів буде зрозумілим, якщо ми опишемо їх розміри та форми, залишивши за рамками даного огляду типи, робочі частоти, герметичність та інші параметри.

Для металошукачів від Garrett, Minelab, XP Metal Detectors та інших перевірених у «полі» пристроїв, представлених за конкурентними на ринку цінами в каталозі інтернет-магазину Фортер, можна придбати та встановити «нестандартні» пошукові котушки великого розміру. Такими вважаються елементи від 10 до 40 см у радіусі. Такий обсяг дає можливість вести широкомасштабний пошук, тобто. котушка «захоплює» велику площу ґрунту, що прискорює процес пошуку. У той же час вона важча, і пошуковій системі необхідна хороша фізична підготовка.

Катушка металлоискателя Garrett AT Pro International Special

Маленьким розміром котушки для металошукача вважається розмір до 8 см. З такою котушкою зручно працювати в «засміченому» просторі, коли багато перешкод. Котушка легша, працювати – комфортніше. Але й глибина пошуку – невелика.

За формою котушки розрізняються як круглі та еліпсоїдні.

Эллипсоидная форма катушки

При подібних розмірах еліпсоїдні котушки характеризуються меншою глибиною пошуку (трохи). Однак вони більш універсальні, тому що дають можливість "відпрацьовувати" і великі площі ґрунту, і "засмічені" його ділянки. В останньому випадку менша ймовірність попадання під котушку кількох предметів одночасно, тому пошуковик отримує впевнений аудіосигнал.

У будь-якому випадку, здійснюючи вибір котушки для металошукача, або металошукач з унікальними параметрами цього пошукового елемента, необхідно уявляти умови ведення пошукових робіт. І, звичайно ж, варто звернутися до консультантів Фортер!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram