Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Портативні монітори для тестування відеоспостереження: як вибрати?

Новини та статті 22/12/2015

Системи відеоспостереження (CCTV) є цілим комплексом спеціального обладнання, який характеризується певними технічними параметрами. Окремий блок обладнання систем відеоспостереження, реєстрації та контролю – камери спостереження. Вони ж – охоронні відеокамери. У недалекому минулому це складні прилади з цілим рядом регульованих параметрів. Сьогодні їх кількість скоротилася, проте дій з початкового настроювання відеокамери ніхто не скасовував – і робити це дуже зручно за умови використання тестових портативних моніторів. Так само за допомогою цих «тестерів» можна зробити висновок про якість роботи будь-яких елементів CCTV, після чого спробувати їх переналаштувати або замінити.

На ринку присутня велика кількість моделей, що задовольняють переваги монтажників систем відеоспостереження в різних конфігураціях - і для аналогових систем, і цифрових, і з функцією контролю розриву кабелю передачі відеоінформації та ін.

LCD-монитор - тестер систем видеонаблюдения

Через велику кількість конфігурації настроюваних параметрів і сервісних функцій тест-моніторів будь-якої чіткої їх класифікації виробники і споживачі поки не виділили, у тому числі придатною і для внутрішнього використання. Купити портативний монітор для тестування CCTV можна в різних цінових категоріях і функціональних можливостях. Поєднує їх одне – невеликий розмір, можливість автономного харчування.

 

Визначаємось із вибором!

Втім, спробуємо сформулювати перелік рекомендацій щодо того, як вибрати портативний монітор для тестування комплексу спостереження. На першому етапі варто зрозуміти – яку саме ССTV Ви маєте намір будувати, реконструювати. Або з яким обладнанням – аналоговим чи цифровим, комбінованим (у стандарті AHD) – Ви найчастіше працюватимете.

Далі розглядаємо моделі моніторів (портативних настільки, що їх можна носити на руці). По суті, ці тестери є пристроями, на «борті» які мають ряд технологічних роз'ємів (притаманних контактним групам всього спектра обладнання CCTV). При цьому вони мають міцний ударозахищений корпус, якісний РК-екран, зручні органи управління і фіксацію для роботи в надскладних умовах – на висоті, під дощем і т.д.). Тут потрібно визначитись, які Вам підходять характеристики наступних параметрів:

  • розмірність екрану, що відображає відео (діагональ, що вимірюється в дюймах);
  • Дозвіл. Вимірюється над «класичних» пікселях, а ТВЛ (кількості телевізійних ліній);
  • функціональність панелі керування (наявність керування поворотними камерами, ін.);

Панель управления портативного монитора

  • наявність сервісів тестування кабелю UTP, цифрового мультиметра, генератора тестової таблиці та ін;
  • потужність енергоспоживання (впливає на частоту заміни батарей або підзарядки акумулятора);
  • клас захисту від зовнішніх факторів (вологість повітря, забрудненість суспензією тощо);
  • вага.

Приємним бонусом до вартості обраного гаджета буде оснащення приладу системою дистанційного керування тощо.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram