Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Портативні рації для туризму та активного відпочинку

Новини та статті 14/12/2015

Завжди, коли стосується видалення людини від розвиненої структури цивілізації, одним з головних питань стає забезпечення зв'язком. Що вона означає для кількох людей, які перебувають далеко в лісі, пустелі? Відповідь проста - навігацію, воду, їжу, почуття плеча партнера, зрештою, - життя.

Купити мобільні рації – важливий етап підготовки не лише у туризмі, а й у професійній діяльності єгерів, співробітників служб порятунку, військових, геологів, золотошукачів тощо. Сьогодні ці пристрої існують у виконанні для любителів. Це означає, що їхня конструкція відрізняється легкістю, компактними розмірами, зручним кріпленням для носіння на поясі, голій руці, в кишені. Портативні рації оснащені невеликими, але тривалим терміном роботи без підзарядки, акумуляторами.

Аккумулятор для переносной рации

Відрізняється це переносне обладнання діапазоном радіочастот, у якому працює. Що їх ріднить – розвинений функціонал та надійність, якість деталей та складання. В інтернет-магазині Фортер покупець може вибрати пристрій з великого асортименту, в якому є пристрої, наприклад, від Motorola. Кожна з моделей портативних рацій цього виробника зарекомендувала себе в найскладніших умовах експлуатації. А це – гірський, піший, водний туризм, полювання… Бруд та вода, спека, жорсткий мороз в умовах високого чи зниженого тиску не могли вивести з ладу ці радіопристрої.

Рації для активного відпочинку - як правило, пристрої середньої та малої потужності дальністю дії:

  • до 5 км;
  • 6-10 км;
  • 11-15 км;
  • понад 15 км.

Вони працюють у строго обмеженому діапазоні радіочастот. При цьому не потрібна їхня сертифікація. Придбати такі рації для туризму можна в інтернет-магазині Фортер за однією з найпривабливіших цін на ринку.

Рация для активного отдыха Motorola

Перед початком вибору мобільного радіообладнання необхідно знати кілька речей. По-перше, безліцензійний спектр частот таких пристроїв зв'язку лежить у межах від 433 до 434 МГц. Тут працюють малопотужні радіоприлади. По-друге, є й частота більш потужних рацій для активного відпочинку (Private Mobile Radio – PMR) – 446 МГц.

Користуватися обладнанням, що описується, дуже легко. Натискаєте кнопку Push&Talk – і ваш голос уже в ефірі. Для любителів комфорту є моделі із функцією VOX.

Рация с функцией Vox

Така рація для туризму активується голосом, і Ви можете розмовляти за допомогою гарнітури Hands-Free.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram