Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Портативні зарядні пристрої: особливості вибору

Новини та статті 09/11/2015

Сьогодні дедалі більше користувачів регулярно експлуатують поза домом портативну електроніку, серед якої плеєри, відеокамери, GPS-навігатори, смартфони, аварійні маяки та інше. Також часто із собою беруться дорогу айподі, ноутбуки, спутникові телефони. Тому питання щодо того, який купити портативний зарядний пристрій є дуже актуальним та хвилюючим.

Основна частина представлених на ринку портативних зарядок живиться за рахунок внутрішніх акумуляторів, що перезаряджаються. Їхня робота припиняється у разі повної розрядки акумулятора. У випадках, коли поруч немає розетки, до якої можна було б підключитися і зарядити акумулятор, багато хто вирішує використовувати портативні прилади. Вони здатні забезпечити будь-яку техніку додатковою енергією для керування та перезаряджання. Деякі апарати використовуються з багатьма пристроями та є універсальними, а деякі – індивідуальні, наприклад, для iPhone використовують спеціальний портативний зарядний пристрій.

 
Портативное зарядное устройство для iPhone
Під час купівлі того чи іншого обладнання слід відповідально підходити до вибору подібної зарядки, щоб у невідповідній ситуації не опинитися без зв'язку чи навігатора.


Основні поради щодо вибору пристроїв

Слід звернути увагу на сім основних пунктів, які дозволять вибрати найкращий апарат:

1. Подивіться в технічних характеристиках споживану потужність (вимірюється у Вольтах) ваших електронних гаджетів і підберіть зарядний пристрій, який здатний забезпечити таку ж або ще більш високу потужність.

2. Якщо ви часто подорожуєте і знаходитесь далеко від розеток, то краще відразу купити блок живлення або зарядне, призначене для запасного джерела енергії.

3. Придбайте додаткову сонячну панель, що заряджає, яка дозволить здійснювати в польових умовах багаторазові перезаряджання за відсутності розеток.Портативная солнечная панель

4. У сонячні дні чудовим альтернативним варіантом для портативних зарядних пристроїв будуть автономні сонячні підзарядки. Особливою практичністю відрізняється розгорнута сонячна панель. Вона зможе зарядити ваш пристрій будь-якої миті навіть без вашої участі.

5. Пам'ятайте, що є ряд електронних приладів, які під час заряджання не можна використовувати, і ви не зможете скористатися блоком живлення в той момент, поки він заряджатиметься від сонячних панелей.

6. Бажано вирушати в подорож із абсолютно зарядженими акумуляторами всіх пристроїв. Блок живлення або сонячна панель не можуть гарантувати повну зарядку.

7. Якщо ви власник продукції Apple, краще заздалегідь підібрати індивідуальні зарядні пристрої.

Обзавестися таким пристроєм сьогодні варто кожному власнику гаджетів, а до вибору слід завжди відповідати відповідально.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram