Портативний генератор для подорожей та активного відпочинку
Туризм - не тільки заняття, що дозволяє відвідати найвіддаленіші куточки первозданної природи, а й справа, що вимагає сучасного екіпірування. Портативний генератор все частіше можна спостерігати у бівуаках сучасних мандрівників. Навіщо він у поході, і яким він має бути, спитайте? Консультанти інтернет-магазину Фортер мають відповіді.
У туристичному таборі є багато обладнання, для роботи якого потрібна електроенергія. Наприклад:
- ноутбуки, планшети;
- навігатори, системи супутникового зв'язку;
- персональні пристрої зв'язку – смартфони, звичайні мобілки, рації;
- побутові радіоприймачі, музичні програвачі міні-формату;
- освітлення табору, похідні ліхтарі та ін.
Любителям активного відпочинку ручний генератор завжди стане в нагоді для запуску в роботу електронасоса, за допомогою якого накачуються надувні матраци, човни, величезні гірки для спуску на воду або для стрибків дітей. Це електрогенеруюче обладнання завжди стане в нагоді для підзарядки батарей перерахованих вище пристроїв.
Генератор в поїздку вважають за краще взяти досвідчені мисливці, рибалки, і навіть дачники для перебування в тих місцях, де лінії електропередач в принципі ніколи не будуть проведені.
Отже, яким він має бути, які варіанти цього обладнання пропонує ринок?
Для туристів, любителів активного відпочинку має сенс купувати:
- портативний генератор, що працює на бензині;
- показник його потужності дорівнює сумі потужностей усіх потенційних електроспоживачів.
Ці показники зазвичай вказуються виробниками на корпусі чи техпаспортах устаткування:
- час роботи за повної заправки бензобака – до 6 годин;
- генератор для подорожей повинен важити не більше 20 кг і мати мінімальні габарити (щоб не займав багато корисного місця при транспортуванні, був легким у перенесенні);
- не робив при роботі багато шуму. Допустима норма становить не більше 70 Дб.
Практика показує, що оптимальні генератори для подорожей потужністю до 1 кВт. У Фортері пропонують придивитися до таких популярних моделей, як Weekender X950i (0,7 кВт, шумопоглинаючий корпус, об'єм бака 2,1 л, витрата палива 0,3 л/год, 58 Дб).
Не менш цікавим за ціною та якістю є трохи потужніша модель KIPOR IG2000 (1,6 кВт, шумопоглинаючий корпус, двигун у 3,5 л.с, витрата палива 0,5 л/година, об'єм бака 3,5 л, 59 Дб ).
Відмінним генератором у поїздку для великої компанії стануть ще потужніші моделі - GE WILSON GE3500LBI (3 кВт), Weekender X3500ie (2,5 кВт), NIK 2700i (2,2 кВт) та ін.
В цілому в каталозі представлені електроустановки, що добре зарекомендували себе від HONDA, Yamaha, GLENDALE, Endress, AGT, Briggs & Stratton, КЕНТАВР, KJ POWER, вже згадані виробники Weekender, KIPOR, NIK, GE WILSON. Портативні генератори цих марок у Фортер пропонуються за вигідною ціною, з усіма необхідними супутніми консультаціями та гарантійними зобов'язаннями.