Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Пошук металевих предметів у воді за допомогою ехолоту

Новини та статті 02/06/2016

Спадщина предків, результати їхньої трудової діяльності, зразки та приклади мистецтва ковальської справи, залишки озброєння та боєприпасів часів усіх світових та громадянських воєн – все має інтерес для тих, хто займається пошуком із застосуванням інструментів визначення металевих предметів. Не забуватимемо і про професійне використання металодетекторів - пошук проводки в будинках, що ремонтуються, прихованих сантехнічних труб і т.д.

Одне з найбільш нелюбимих пошуковцями обмежень у їхній діяльності – вода. Вода озер та водосховищ, що покрили старі села. Вода, яка затопила підземні бункери цілих укріпрайонів Другої Світової… Для роботи в таких умовах прийнято використовувати ехолот та водний металошукач.

Ехолот, він же сонар, специфічний інструмент, призначений для контролю поверхні дна та пошуку косяків риб. Він може виявити навіть одну рибину! Його принцип роботи заснований на генерації звукових і ультразвукових хвиль, що відбиваються від дна або риби, а потім фіксується приймачем ехолота. Ехолот для сканування дна водоймища – завдання, що ідеально вирішується цим пристроєм. І слушне питання – як з його допомогою можна шукати металеві предмети, якщо він не випромінює електромагнітне поле? І чому не використовувати звичайний, підводний металошукач?

Насамперед тому, що на великих глибинах може працювати лише ехолот для пошуку предметів або у великому секторі пошуку. Згадаймо дно Дніпра, засіяне зброєю після взяття Києва радянськими військами – як довго зможе водолаз там працювати, на якій глибині і як запам'ятає місце пошуку?

Ехолот для металу може бути застосований, так як має наступні властивості:

  • Сканує дно у статичному чи динамічному режимі зі швидкістю руху плавзасобу, на якому він встановлений;

Сканирование дна эхолотом

  • Дає точну інформацію про глибину, форму дна, запам'ятовує точні координати розташування аномалії;
  • Показує структуру дна – це або мулистий ділянку, або м'яка глина, або твердий грунт, «бачить ущільнення» та їх формат на дні;
  • Ехолот для пошуку предметів, особливо габаритних, їх чітко визначає.

Деякі моделі сонарів, які можна придбати в інтернет-магазині Фортер, наприклад Garmin echo 551dv, обладнані кольоровими висококонтрастними дисплеями з високою роздільною здатністю. Це також сприяє застосуванню ехолотів для сканування дна водоймища як «металодетекторів». Крім того, дане обладнання чудово виконуватиме свої прямі обов'язки. У його характеристиках:

  • потужність передачі 500 Вт;
  • глибина застосування до 700 м;
  • функція "біла лінія" (визначає твердість дна) і т.д.

Можна зробити висновок, що ехолот для металу можна ефективно застосовувати під час проведення пошукових робіт, особливо з пристроями, що мають режим бічного огляду.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram