Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Послуги з встановлення gsm-сигналізацій у Києві. Встановлення та монтаж домашніх сигналізацій під ключ

Новини та статті 20/03/2016

Найчастіше будинок є найпоширенішим охоронним об'єктом. Саме для будинку надається найбільш популярні види охоронних сигналізацій, до яких належать датчики руху та датчики відкриття. Саме такі елементи становлять основу захисту приватних будинків, дач, офісів та інших приміщень від злодіїв або зловмисників. Правильний вибір системи та справна установка стануть запорукою надійної безпеки всього будинку, приміщення. Виділяють два основні її види, серед яких провідні та бездротові.

Дротові виявляються дешевшими на відміну від своїх аналогів, вони не вимагають додаткового обслуговування та належного догляду. Втім, кількість кабелів досить велика і з ними доведеться ще повозитися. Більш компактною виявиться бездротова система, послуги зі встановлення сигналізації взагалі можуть не знадобитися навіть недосвідченому новачкові, який володіє мінімальними технічними знаннями. Втім, і така система залишилася не без вад, які полягають у частій заміні спеціальних блоків живлення, які, власне, підтримують працездатність даного пристрою. Інша справа - установка GSM-сигналізації, яка вже давно набула статусу затребуваної серед інших систем.

Беспроводная GSM-сигнализация

Даний тип характеризується наявністю пам'яті, яка здатна зберегти до 8 номерів мобільних телефонів та у разі несанкціонованого доступу сповістити господаря про подію. При необхідності пристрій здійснить вихідний дзвінок, також за замовчуванням буде увімкнено сирену. Наприклад, сигналізація Smart GSM Pro має джерело безперебійного живлення з потужністю до кількох Ампер, щоб забезпечити належний захист майна у разі відключення живлення.

Монтаж домашніх сигналізацій залежить від вартості придбаного пристрою. Купуючи GSM-сигналізацію в нашому магазині Фортер, Ви оплачуєте не тільки вартість самого пристрою, але й монтаж системи, установка сигналізації в квартирі або в заміському будинку.

Установка сигнализации в квартире

Наші фахівці зроблять установку, налаштують всі необхідні функції, як, наприклад, додзвон у GSM-сигналізації та оповіщення центрального блоку. Також наші майстри не залишать вас без необхідної консультації щодо правильного використання. Ми забезпечимо безпеку Вашого майна та збереження Вашого будинку чи квартири.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram