Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Повний комплект для систем відеоспостереження

Новини та статті 28/03/2019

Что входит в полный комплект для видеонаблюдения

Відеоспостереження сьогодні відіграє велику роль у забезпеченні особистої безпеки, безпеки своєї сім'ї та бізнесу. Відеоспостереження – процес постійного моніторингу за об'єктом, будь то квартира, приватна садиба, дача, гараж, склад, малий, середній бізнес, велике комплексне підприємство. На сьогоднішній день на ринку систем відеоспостереження представлене різне обладнання – камери, відеореєстратори, накопичувачі, кабелі та інші аксесуари, які можна придбати окремо, встановити та налаштувати в єдину систему відеоспостереження, але також варто виділити готові комплекти систем відеоспостереження.

комплект видеонаблюдения для дома

Придбання готового комплекту має свої переваги:

 • гарантія сумісності обладнання
 • швидкість вибору, а головне установки, адже все потрібне вже в комплекті
 • ціна - найчастіше вартість готових комплектів нижче, ніж якби ми купували компоненти системи окремо

Інтернет-магазин Фортер пропонує можливість вибирати готові комплекти з використанням фільтрів:

 • по виробникам
 • за типом камери
 • за типом передачі сигналу
 • за місцем призначення використання
 • за ціною та іншими додатковими характеристиками.

Готовий комплект

У стандартний готовий комплект входить:

 • камера (у складі від 1 до 8 камер)
 • відеореєстратор
 • кабель (15-20 м)
 • живлення відеокамер та рекордера
 • необхідні аксесуари, інструкція, а також кріплення для самостійної установки.

состав комплекта видеонаблюдения

Камери

Готові комплекти систем спостереження вибираються з місця цільового призначення - внутрішнє чи зовнішнє спостереження, кількість необхідних камер та умови їх експлуатації. Готові комплекти будуються на базі IP-камер або аналогових пристроях. При виборі камери необхідно також звертати увагу на такі характеристики, як роздільна здатність (Мп), збільшення, підсвічування та кут огляду.

Відеореєстратор

Технічно, це центральний контролер, керуючий системою спостереження. Відеореєстратори також бувають аналоговими, цифровими або гібридними. Гібридні використовуються для обробки аналогових і цифрових сигналів.

Блок живлення

Блок живлення забезпечує стабільну роботу системи відеоспостереження. Залежно від місця використання блоки живлення бувають вуличними для приміщень. Відрізняються вони за температурним діапазоном та за ступенем захисту від вологи та пилу, як правило, вуличні камери здатні працювати при температурі від -40 до +40 і при 100% вологості. Блоки живлення на камери та рекордер в ідеалі мають бути окремими.

Кабелі для підключення

Дротові системи комплектуються спеціальним кабелем, найчастіше довжина кабелю – 15-20 м. Якщо Вам необхідно записувати не тільки картинку, а й звук, кабель повинен мати аудіовиход.

Жорсткий диск для зберігання даних

При покупці готових комплектів систем спостереження варто уточнювати, чи входить жорсткий диск у комплект, чи його треба докуповувати окремо. Останні версії відеореєстраторів дозволяють передавати інформацію, зняту з камер на хмарний сервер – сховище з можливістю перегляду будь-якої точки світу в реальному часі.

У кожному готовому комплекті є інструкція, з якою встановлення системи відеоспостереження самотужки не викличе у Вас труднощів.

Чому і кому варто купувати готові комплекти систем спостереження

Встановлена система відеоспостереження – безпека себе, сім'ї, співробітників, майна, бізнесу. Готові комплекти систем підійдуть тим, хто вирішив самостійно або за допомогою фахівців встановити спостереження в квартирі, приватному будинку, на складі, на невеликому комерційному об'єкті.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram