Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Powercom (Повірком)

Powercom Powercom (Повірком) – це спеціалізована компанія, яка розробляє системи захисту електроживлення корпоративних та індивідуальних масштабів, що має власні заводи з виробництва даної продукції, яка була заснована 24 квітня 1987 року. За досить короткий проміжок цього бренду вдалося зайняти лідируючі позиції в сегменті електронних пристроїв, тим самим вийти на світовий ринок з досить широким асортиментом товарів. Таким чином, в основні товари, які виробляє компанія Powercom , можна віднести системи з подвійним перетворенням енергії, лінійно-інтерактивні ДБЖ, трифазні ДБЖ, що монтуються, інвертори-перетворювачі, високочастотні стабілізатори напруги, а також системи електроживлення спеціального призначення.

Площа виробничих потужностей цієї компанії становить понад 13 тисяч квадратних метрів. Також у компанії досить велика кількість коштів інвестується в науково-дослідні розробки в сегменті забезпечення електроживленням, тим самим утворюючи постійний приплив передових технологій, які потім бренд використовує під час виробництва власної техніки. Також компанія має розвинену сервісну та збутову мережі, що дозволило відкрити представництва по всьому світу.

Вже 1988 року можна було купити джерела безперебійного харчування Повірком . Саме тоді компанія Powercom провела прес-конференцію та анонсувала нові девайси. Вже за два роки були представлені ДБЖ, які створювалися з використанням технології SPWM, завдяки чому вдалося покращити систему роботи пристроїв. Зараз інженери продовжують займатися перетворенням електричної енергії через спеціальні пристрої, тим самим удосконалюючи продукцію, що виробляється. Звичайно ж, спочатку ціни на ці пристрої були досить високими, проте після того, як ринок став розвиватися і почали з'являтися нові гравці, купити ДБЖ Повірком недорого не складно. У зв'язку з цим інженерам компанії Powercom доводиться постійно покращувати свої пристрої, щоб можна було з легкістю конкурувати з іншими брендами, які працюють у цьому сегменті ринку. Найпопулярнішими зараз є інвертори Powercom , яким вдалося завоювати довіру споживачів на ринку електронних пристроїв.

Показать полностью
Telegram