Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Практичні поради щодо вибору обладнання для зовнішнього відеоспостереження

Новини та статті 07/12/2015

Убезпечити своє житло, рідних, приватне життя та бізнес можна за допомогою систем охоронного телебачення. Загальна назва, що відображає суть – системи відеоспостереження, реєстрації та контролю. Один із їх різновидів на ринку - обладнання для зовнішнього відеоспостереження. З чого воно складається і які практичні поради щодо його вибору?

Безпека об'єкта починається з контролю його зовнішнього периметра. У його вигляді може бути паркан, вулиця перед будинком, майданчик на автопарковці, територія при складі і т.д. У будь-якому випадку, обладнання для відеоспостереження складається з відеокамер (кілька) та відеореєстратора.

Фортер – один із провідних майданчиків з надання систем безпеки та послуг з їх встановлення, налаштування, пропонує відеореєстратори, які прийнято встановлювати всередині приміщень. Обладнання для відеоспостереження на вулиці - відеокамери, вибір яких виходить із знання кількох їх характеристик:

  • Дозвіл;
  • кольорове або ч/б відео;
  • дротове або бездротове з'єднання з відеореєстратором;
  • цифрова чи аналогова;
  • наявність інфрачервоного підсвічування тощо.

Инфракрасная подсветка в видеокамере

Для відеоспостереження на вулиці камери повинні бути функціональні за будь-якої погоди за будь-якої температури. До цієї вимоги підходять пристрої з термокожухом та роботизовані камери. Як правило, їх ступінь захисту – не нижче за IP65.

Цілодобова робота має на увазі отримання «картинки» камерами вдень та вночі. Це означає, що камера має бути обладнана ІЧ-прожектором. Працюючи вдень, вона передає кольорове відео, при настанні сутінків запис ведеться в ч/б режимі.

Видеосъемка с ИК-прожектором

Чітке відображення найдрібніших деталей визначається і роздільною здатністю камер відеоспостереження.

Інтерфейс передачі відео може бути провідним і бездротовим. Останній добре рятує тоді, коли зовнішній вигляд стіни будівлі не можна пошкодити прокладанням кабелів. Придбання бездротового устаткування також є деяким елементом престижу. І, звичайно ж, – свідченням дбайливого ставлення власника до своєї нерухомої власності.

Як купити описане обладнання та заощадити – підкажуть консультанти Фортер. З їх допомогою Ви можете придбати та встановити найкраще зовнішнє відеоспостереження у Києві.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram