Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Практик

ПРОМЕТ Група компаній ПРОМЕТ - це один із найбільших російських та східно-європейських виробників та дистриб'юторів сейфів та металевих меблів, які зараз можна купити на вітчизняному ринку. Головний офіс цієї компанії розташований у російській столиці.

Продукція Промет в асортименті інтернет-магазину Фортер.

Незважаючи на дедалі більшу частку електронного документообігу в діяльності офісів, стандартна паперова документація не втрачає своєї актуальності, будучи основним видом оригіналів. Її раціональне розміщення у приміщеннях диктує попит на зручні та естетичні сховища.

Найбільш затребуваний вітчизняним споживачем вид продукції Промет представлений в асортименті нашого магазину офісними шафами . Ми пропонуємо покупцеві вироби двох конструкцій:

  • однодверні;
  • багатодверні.

Загальними їх ознаками є литі корпуси, застосування для фарбування структурованих барвників, використання стійких до віджиму та зовнішніх впливів металосплавів. Конструкції раціональні за габаритами, добре збалансовані та стійкі на поверхнях. Обробка кромок металевих конструкцій виключає можливість випадкового пошкодження об'єктів зберігання при їх переміщенні.

Однодверні шафи мають різний об'єм вмістилища, кілька секцій для зберігання документації стандартних форматів, а також окрему, блоковану індивідуальним замком, комірку, так зване «касове відділення», для утримання найбільш цінних об'єктів. Основні замикаючі пристрої можуть бути як чисто механічними або ключовими , так і електронно-механічними, касові осередки обладнуються класичним замком.

Відмінною особливістю багатодверних офісних шаф є можливість блокування дверима, що окремо замикаються, кожної секції конструкції. Таке компонування зручне, при використанні окремих осередків кількома співробітниками, що запобігає надлишковій насиченості офісу меблями. Також двостулкові дверцята застосовані для обладнання найбільш об'ємних конструкцій з підвищеною місткістю. Вироби компонуються різними видами замикаючих пристроїв.

В інтернет-магазині Фортер, Ви зможете купити офісну шафу виробництва Промет, за невисокою ціною, що найбільше підходить для передбачуваного приміщення. Виріб органічно впишеться в загальний дизайн офісу, забезпечить зручний доступ до документації та її надійну безпеку. Залежно від вимог, фахівці допоможуть підібрати найбільш раціональний варіант. У нас діє система знижок, можливість придбання товарів на виплат, що дозволить Вам заощадити кошти. За бажанням клієнта виріб буде доставлений у призначене місце.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram