Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

«Правильна» антивандальна панель виклику – як не помилитися?

Новини та статті 29/03/2016

Прекрасна можливість забезпечити захист Вашої оселі, квартири, офісу – встановлення такої системи безпеки, як аудіодомофон або відеодомофон. Ми не помилилися – це справді технічний засіб забезпечення безпеки, а не лише зв'язки із господарем приміщення (або цілого будинку).

Купити антивандальну панель виклику можна в інтернет-магазині Фортер. При цьому придбання буде здійснюватися дуже комфортно, всі пояснення та консультації співробітників нашого торгового майданчика спрямовані на те, щоб надати якісне обладнання за кращою вартістю на ринку.

Нижче пропонуємо ознайомитися з кількома правилами, що дозволяють правильно вибрати антивандальну модель для аудіо-або відеодомофону. Погодьтеся, такий підхід завжди не тільки збереже Ваш сімейний бюджет чи гроші компанії, а й забезпечить тривалий та ефективний термін експлуатації обладнання.

Отже, антивандальна панель виклику - вкрай надійний пристрій, який практично неможливо зламати або частково вивести з ладу протягом короткого проміжку часу зловмисниками (зазвичай у них багато часу на злом немає). Пропонуємо розглянути деякі конструктивні особливості стандартної моделі.

Особенности конструкции вызывной панели

Дане обладнання працює «у парі» з блоком керування («відповідною» частиною з керуючими клавішами, мікрофоном і акустичним динаміком) аудіодомофона або відеодомофона (тут додатковим модулем до блоку керування служить кольоровий або ч/б LCD-монітор).

Порядок вибору залежить від умов експлуатації. «Пройдемо» ним:

  • Оцінюємо необхідність у відео- або аудіо-форматі спілкування з відвідувачем. Відповідно до виділеного бюджету вибираємо аудіодомофон або відеодомофон. Обов'язково враховуємо при цьому перелік функціональних можливостей системи (від відеодомофону він багатший).
  • Перевіряємо умови приміщення, в якому буде встановлено систему. У деяких випадках конфігурація будівлі або інтер'єр не дозволяють простягати дроти. Тому можна розглядати бездротовий сегмент обладнання.
  • Оцінюємо кількість користувачів домофонної системи та режим її роботи. У багатоквартирних будинках рекомендується встановлювати цифрові домофони, це позбавляє зайвої проводки, складнощів у масштабуванні.
  • Визначаємо конструктивну особливість панелі виклику домофону, місце її установки. Звернімо знімання, що є накладні моделі та врізні. Останні – дещо дорожчі, але надійніше кріпляться, їх складніше демонтувати зовні.

Врезная вызывная панель

Припустимо, що кримінальна обстановка в районі, «контингент» прилеглих забігайлівок та промзон позначили своє ставлення до Вашої власності, тому обґрунтовано необхідність встановлення антивандальної панелі виклику. З пропонованого ринком, зокрема онлайн-каталогом Фортер, широкого асортименту цих пристроїв можна вибрати:

  • аналогова чи цифрова (IP);
  • колір панелі;
  • корпус із спеціального металевого сплаву (характерно для антивандального виконання);
  • кількість абонентів (1, 2, 3, 4, 7, 8);
  • наявність СМОS, CCD камери з наявністю або відсутністю інфрачервоного підсвічування, протиударне скло;
  • наявність вбудованого реле керування запірним обладнанням.

Обов'язково потрібно уточнити у консультанта сумісність панелі з домофонами різних виробників, якщо це не зазначено у техпаспорті. Якщо всі модулі системи одного виробника, то набагато простіше їх з'єднати.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram