Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Правильно вибираємо антирадар

Новини та статті 22/09/2015

Нещодавно мені необхідно було вибрати радар-детектор для уловлювання сигналів, які випромінюють поліцейські прилади. Для того, щоб не помилитися з моделлю і зробити правильний вибір, я почав «копатися» в інтернеті в пошуках потрібної та корисної інформації. Можу з упевненістю вам сказати, що я робив це не дарма. Між компанією-виробником, моделлю, якістю складання та набором всіх характеристик (серед яких фігурує чутливість датчика) є прямий зв'язок. Загалом, далі я дам вам кілька порад, як вибрати гарний радар-детектор.
 

Основні характеристики, на які необхідно звернути увагу під час вибору

Найголовніше для того, щоб вибрати найбільш відповідну модель, детально вивчіть опис та технічні характеристики. До речі, пошук сигналу пристроєм не обмежиться лише сигналами поліцейських радарів. Наприклад, недорогі пристрої також подаватиму сигнал про попадання в радіус дії супутникової тарілки, рації та подібних випромінювань. Але не варто думати, що дорогі будуть працювати максимально точно, тим самим повідомляючи про чужорідний сигнал. Єдиною різницею буде менше затримки передачі сигналу.

Кожен апарат має певну чутливість, тому в цьому питанні необхідно вибирати пристрій виключно під себе. Таким чином, необхідно наголосити на тому, щоб знайти максимально якісне, яке не буде вловлювати помилкові сигнали, що відволікають вас від водіння.

Зокрема, якщо ви живете у великому місті, необхідно заздалегідь подумати про те, щоб радар-детектор не реагував на сторонні сигнали. Однак, якщо вам доводиться часто подорожувати на тривалі відстані, то, звичайно, найкращим варіантом стане пристрій з максимальною чутливістю. При виборі антирадара в обов'язковому порядку необхідно спиратися на те, який у вас стиль життя, оскільки це впливатиме на фінальну покупку пристрою.

Загалом, я хочу вам сказати про те, що дві найголовніші характеристики при виборі радар-детектора виглядають наступним чином: перешкодозахищеність і чутливість. Щоб знайти і купити антирадар саме для себе - врахуйте їх, і використовуйте їх як головні критерії, тому що співробітники поліції можуть «чекати» вас будь-де. Тому, якщо ви сумніваєтеся, який варіант вибрати, краще придбати пристрій з великим показником чутливості. Не варто забувати про те, що досить багато факторів впливають на виявлення радара. Так, наприклад, це може бути рельєф місцевості, завантаженість дороги, кількість поворотів тощо. Саме ці показники необхідно аналізувати перед тим, як купувати необхідний пристрій.

Бажаю вам вдало підібрати антирадар, який сигналізуватиме про виявлення сигналів детекторів поліцейських. Саме за рахунок правильного вибору цього пристрою можна буде забезпечити себе безперервною дорогою, а також виключити зі свого життя зайве спілкування із представниками правопорядку, які перебувають на трасах, у міському трафіку тощо.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram