Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Причини появи перешкод у системі відеоспостереження

Новини та статті 16/04/2015

Ймовірно, будь-хто, хто встановлював системи відеоспостереження, зустрічався з подібною історією. Установка відеоспостереження вже наближається до закінчення, встановлена та приєднана остання камера, кнопка електронного живлення на реєструвальному приладі – натиснута, на дисплеї висвічується картинка з камер відеоспостереження спотворена перешкодами. І всі відразу знають, що пристрій далекий від завершення ... Найпоширеніші види перешкод, а також їх причини - ось що розглядається в цій статті. На даний час пропонуються різні обладнання, які викликані ліквідувати перешкоди зображення на дисплеї на вже поставленій системі відеоспостереження. Але це оснащення, на превеликий жаль, не завжди може допомогти. Внаслідок цього радиться обійти ці неприємності, подумавши заздалегідь про причини їх виникнення.


Електричні перешкоди

Цей вид перешкод у роботі відеоспостереження з'являється через лінії електропередач та обладнання, що генерує чималі електромагнітні поля. Перешкоди даються взнаки при проходженні коаксіального кабелю поряд з подібними приладами. Перш ніж розпочати планування монтажу системи відеоспостереження на предметі, рекомендується вивчити цю місцевість щодо пристроїв, які можуть генерувати інтенсивні електромагнітні поля. У тому випадку, якщо на території наявні джерела інтенсивних перешкод, потрібно застосувати триаксіальний кабель або оптоволокно. Коаксіальний кабель з подвійним екрануванням та є тріаксіальний кабель. Щоб не допустити цей вид перешкод, найкраще прокласти коаксильний кабель на далекій відстані від джерел, або використовувати інші пристрої з трансляції сигналу. Гарантовану безпеку від цих перешкод надає лише оптоволокно.


Перешкоди, спричинені неправильним заземленням

Більш відомою і легкою при виявленні проблемою передачі сигналів у системі відеоспостереження через кабелю це присутність зімкнутих контурів в заземленні. Найбільш легким способом уникнути таких проблем є вимірювання вольтметром різницю потенціалів між дисплеєм кабелю та «землею» приладу, до якого цей кабель підключається. І в результаті, на відео з'являться перешкоди тільки в тому випадку, якщо напруга дорівнює 1-2 вольт.

 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram