Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Принцип роботи генераторів шуму та сфера їх застосування

Новини та статті 05/10/2015

Не варто недооцінювати своїх конкурентів і недругів (навіть, якщо Ви впевнені, що їх немає) і не вірити в їхню просунутість у технічному плані. Сучасні технології, на жаль, використовуються не тільки в корисних, а й у шкідливих цілях. Поки що не стикалися з такими явищами як промисловий шпигунство чи шантаж на основі конфіденційних записів Ваших розмов? Сподіваємось, що цього ніколи не станеться. Але краще завдати випереджувального удару і бути повністю впевненим у невразливості робочого та сімейного тилу.
 

Що таке генератор шуму?

Для виключення витоку акустичної інформації успішно використовуються генератори шуму. Це пристрої, що виробляють звукові перешкоди, рівень шуму яких здатний перекрити сигнал, що захищається. Шпигунські «жучки» та інші хитрощі залишаються в робочому стані, але замість мовної інформації особа, яка підслуховує, приймає лише «білий шум». Очистити та застосувати таку інформацію практично неможливо.

Схема цифрового генератора шума

Чим вища потужність генератора шуму, тим нижче ймовірність фільтрації перехопленого сигналу.

Частота генератора шуму налаштовується на певний тип перехоплювача - диктофон, стетоскоп, мобільний телефон і т.п.


Де можна використовувати генератор шуму?

Область застосування захисних пристроїв – необмежена. Ними можна користуватися всередині та зовні приміщення. Прилад не випромінює електромагнітних хвиль, тому не загрожує здоров'ю людей.

Найбільш популярні генератори шуму для захисту важливих переговорів. Радимо застосовувати лише професійне обладнання. Дилетантизм у разі може виявитися непростительной помилкою, яка спричинить гіркі наслідки до втрати своєї ніші над ринком товарів хороших і інших небажаних результатів.


Генератор шума для защиты переговоров

Але не поспішайте думати, що тільки офіс є тим місцем, де на Вас чекає недоброзичлива «підслуховування». Особисте життя – також уразливе, особливо, коли йдеться про громадських людей. Тому встановлення генератора шуму в будинку чи квартирі суттєво знижує ризик стати жертвою корисливого шантажиста.

Джерелом його потужності є заряд батареї. Тому виключається залежність пристрою від електроживлення. Встановлення та експлуатація генератора звукових перешкод дуже проста. Спеціальних навичок не потрібно.

Таким чином, звичайний шум приходить на допомогу у вирішенні такої проблеми сучасного суспільства, як інформаційна безпека.

Якщо Ви вже вибрали генератор шуму, купити його можна у нашому інтернет-магазині. Компанія «Фортер» дбає про Ваш успіх!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram