Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Принципи роботи хмарних охоронних систем та перспективи їх розвитку. Частина 1

Новини та статті 24/03/2015

Незважаючи на те, що як масові, так і вузькоспеціалізовані видання останнім часом досить багато пишуть про хмарні технології та їх застосування в охоронних системах, рівень поінформованості як інтеграторів, так і начальників служб безпеки про цю новинку залишає бажати кращого.

Тим часом ми активно використовуємо «хмару», часом навіть не здогадуючись про це. Деякі програми, встановлені на наших комп'ютерах або смартфонах, не належать до традиційного ПЗ, насправді вони працюють з віддаленими базами даних. Але в тому, що стосується безпеки, консерватизм світосприйняття перевищує всі можливі межі. Фахівцю важко навіть уявити, а тим більше, змиритися з думкою, що дані про об'єкт, що охороняється, будуть йти в «нікуди». Їм у цьому бачиться якесь міфічне порушення конфіденційності, якого насправді немає. Більш вразливою для несанкціонованого доступу є інформація, яка зберігається на традиційному носії - флеш-накопичувачі, жорсткому диску ноутбука або на сервері.

У той же час, ті, хто дає собі працю як слід розібратися в новій технології, швидко розуміють, що «хмара» набагато надійніша з точки зору зберігання будь-якої інформації, зокрема конфіденційної. Тому їх подальший розвиток та інтеграція у всі сфери ІТ-технологій практично неминуча. І зараз питання про те, чи впроваджувати хмарні технології в охоронні системи, навіть не стоїть. Питання тільки в тому, коли це буде зроблено найближчим часом, або трохи згодом.


Хмарні охоронні системи на практиці

Ситуація трохи схожа на те, як впроваджувалися охоронні системи, засновані на цифрових технологіях. Незважаючи на безліч переваг, далеко не всі користувачі, інтегратори та начальники служб безпеки одразу розпізнали потенціал цієї новинки. Багато хто продовжував за звичкою використовувати менш ефективне, але більш звичне аналогове обладнання. Згодом і найзапекліші ретрогради перейшли на цифру. Таку саму картину ми зараз спостерігаємо з використанням хмарних технологій у охоронних системах.

Що це дасть системним інтеграторам, які раніше будували свій бізнес шляхом прокладання локальних мереж та встановлення фізичних серверів? Насамперед розширення можливостей та переведення бізнесу на якісно інший, інноваційний технологічний рівень. Чим раніше ви почнете пропонувати своїм клієнтам ці рішення, тим більше заробите. Тому що розмір одержуваного прибутку обернено пропорційний кількості продавців, що пропонує однотипний товар (або послугу). Словом, постарайтеся встигнути «зняти вершки». Принцип оплати тут трохи інший – помісячний тариф замість фіксованого платежу, але сумарна вартість не поступається, а часом значно перевищує ціну традиційних рішень.

Для того, щоб успішно продавати кінцевим споживачам хмарні технології, вам потрібно стати справжнім фахівцем у міфах та забобонах, що гніздяться у головах наших співгромадян. Не менш важливо вміти вести роз'яснювальну роботу – розвінчувати упередження та демонструвати переваги. Для того, щоб полегшити цю задачу, ми підготували список найбільш поширених штампів, а також контраргументів для них.


 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram