Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Пристрої сучасного грозозахисту та принцип їхньої дії

Новини та статті 04/11/2015

Сучасні пристрої грозозахисту постійно піддаються впливу високовольтних наведень, що походять від блискавок. Такі методи захисту найчастіше використовуються для запобігання пошкодженню різних приладів. При правильному проектуванні блискавкозахисту система включатиме не тільки основний пристрій, а й обладнання відведення розрядних струмів, а також їхнє розсіювання по поверхні землі.


Під час удару блискавки здійснюється наведення високих потенціалів у лініях зв'язку провідних, які викликають пошкодження різноманітних приладів. Зазвичай при ударі блискавки в першу чергу з ладу виходить інтерфейс кабелю зниження, а також отримує пошкодження радіотракту, проте на порядок рідше, адже сучасні моделі обладнані захисними ланцюгами на вході в радіоблоки. Більшість стандартних приладів по блискавкозахисту ліній зв'язку створюються для телефонних ліній і не обладнані спеціальними параметрами, які б поліпшити якість передачі сигналу.
  

Грозозахист – лідер українського ринку

Грозозахист, який ви плануєте купити, незалежно від того, чи буде він обладнатися для коаксіальних кабелів, Wi-Fi пристроїв та ін., повинен мати чималий ступінь стійкості та витримувати великі показники розрядних струмів. Також компоненти системи не повинні згубно впливати на швидкість передачі даних.

Сучасні системи безперервно модернізуються виробниками і можуть забезпечити досить високий рівень захисту проводів, а також у випадку Wi-Fi, оберігають інтерфейс радіомаршрутизаторів від розрядних і наведених струмів. Вибраний вами метод повинен мати відразу кілька каскадів захисту, кожен із яких візьме він виконання конкретної завдання. Сучасні системи здатні забезпечити вам не тільки захист від наведених потенціалів, а також захист від розряду під час контактування з людиною, якщо є високий потенціал. Місце встановлення грозозахисту вибирається у відповідність до області необхідного захисту.

Система молниезащиты
Зверніть увагу, що кожен із способів захисту забезпечує ґрунтовне запобігання всіляким лініям зв'язку та інтерфейсам. Якщо потрібно захистити Ethernet-порт, то можливий захист інтерфейсів 100Base, який також збереже мережне обладнання. Сьогодні ринок включає велику кількість різноманітних захисних пристроїв, а засоби захисту від грози представлені в широкому асортименті. Важливо ретельно перевіряти технічні характеристики перед покупкою, щоб вона могла надалі надійно та якісно захистити.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram