Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Про системи та замки доступно та коротко

Новини та статті 20/05/2015

Нещодавно встановлював нові металеві двері в квартиру, і, виявилося, вибрати хороший замок дверей досить складно, але можливо. Хочу поділитися своїми рекомендаціями щодо того, як убезпечити свій будинок від зловмисників.

Найкраще на металеві двері встановлювати два замки. І найкраще використовувати замки із різною системою. Так зловмисникові буде важче проникнути у квартиру.

Як правило, якщо на дверях два замки, то той, що вище вважається верхнім, а той нижче - нижнім. Один із них є основним, зазвичай це нижній. Він має і клямку для закриття дверей, і ручку, яка керує цією клямкою.


Класифікація замків

Існує декілька систем замків. Я опишу їх усі, а який із них обрати вирішувати Вам

Сувальдна або сейфова система має високу злостійкість, найчастіше такі системи встановлюють в сейфах. Недолік їх у тому, що за зміни ключа необхідно змінювати весь замок.

У циліндровій системі замків із "англійським" ключем форма кодового механізму виконана у вигляді циліндра, саме тому така назва. Цей циліндр дуже легко змінити під час заміни ключа і не треба змінювати весь замок. А ось для того, щоб цей замок не було зламано, необхідно встановлювати спеціальну броненакладку. Це спеціальна захисна конструкція із надтвердих сплавів, що підвищує злостійкість замків. Без неї систему можна легко зламати.

Електронно-кодові системи – для відкриття та закриття використовується електронні пристрої для зчитування. Такі замки мають дуже гарну захищеність від механічного злому. А от періодична необхідність заміни батарейок створює невелику незручність.

Моноблок або два в одному – комбінований замок, в одному корпусі два замки з різною системою замикання. Перевага в ціні – за одну ціну набуваєте два замки. А ось те, що в таких замках між верхнім та нижнім ригелями відстань не дуже велика, це знижує злостійкість дверей. Також моноблоки мають ще одну особливість. Вони можуть бути залежними та незалежними. У залежних під час закриття одного замку блокується робота іншого. Такі замки необхідно кривати у певній послідовності. У незалежних моноблоках замки працюють окремо один від одного.

Замки з перекодуванням оснащені механізмом, що дозволяє перекодувати замок під новий ключ.

Система для багатостороннього замикання "краб" здійснює багатостороннє замикання дверей. Двері з таким замком важко відчинити, використовуючи силовий метод. Але й самим такі двері складно відчинити, необхідно із зусиллям повертати ключ, дитині з таким замком буде складно впоратися. Встановити такий замок досить складно.

Вкладні та врізні замки. Врізний замок встановлюється у спеціальний виріз, він кріпиться за свою лицьову планку. Для обслуговування такого замку не потрібно розбирати двері. Для вкладного замка необхідні спеціальні кріплення усередині дверей. Кріпиться він гвинтами безпосередньо за корпус.

Я постарався описати усі доступні системи замків. Сподіваюся, мої рекомендації стануть Вам у нагоді.

Менеджер

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram