Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Професійні змінники голосу: принцип роботи, можливості та переваги

Новини та статті 22/12/2015

Однією з рішень із захисту телефонних переговорів є маскування голосу як одностороння, і двостороння, тобто. людина, яка веде прослуховування Вашого телефонного проводового або GSM-каналу зв'язку, може не дізнатися або Ваш голос, або Ваш і Вашого абонента. Всю роботу з маскування виконує прилад, ім'я якого – змінювач голосу.

 

На що звернути увагу при виборі насамперед?

Купити професійний змінювач голосу сьогодні можна різних моделей з великою кількістю функцій. Однак при його придбанні варто оцінити такі параметри, як складність і ціна. А вони, у свою чергу, залежать від реалізації виробником принципу роботи, можливостей устрою та його переваг перед звичайними змінниками.

 

Принцип роботи

В основі роботи цього приладу лежить зміна частоти мовлення у певному діапазоні. Не секрет, що у каналі передачі телефонних сигналів (дротовому чи ефірному). Частота варіюється від 300 до 3400 Гц, тобто. це переділ від звуку, який звучить як грізний чоловічий бас, до звуку дитини. Крім того, професійний змінювач змінює не лише частоту, а й тон, а також тембр. Ви можете говорити жіночим чи чоловічим голосом, швидко чи повільно, на високих чи низьких тонах. У цьому його відмінність від простіших, «аматорських» рішень.

Змінники мови бувають як програмні, і апаратні. Апаратні дорожчі, зате вони й функціональніші. Так, вони дозволяють спілкуватися в режимі онлайн, у той час як програмні рішення вимагають попереднього запису та обробки, що легко виявляється при найлегшій зміні напряму тематики спілкування.

Найбільш дорогі моделі професійних змінників вигідно відрізняються тим, що дозволяють змінити параметри голосу вручну. Так, за допомогою монітора на корпусі приладу Ви можете вибрати необхідну конфігурацію Вашої мови – комплекс параметрів тон, підлога, октава, реверберація і т.д. При цьому можна також перевірити, як на практиці звучатиме змінена за Вашим завданням мова.

Профессиональный изменитель голоса

Ще одна вигідна відмінність професійних апаратних моделей – можливість миттєвого відключення прямо під час розмови. Існують моменти, коли співрозмовник або чимось засмучений, або знаходиться в складній ситуації і не може Вас дізнатися і осмислити інформацію, що передається в потрібному контексті. Для таких випадків і працює опція моментального зняття накладених ефектів.

Загалом придбати професійний змінювач голосу має сенс тоді, коли є підозри у незаконному стеженні за Вашими телефонними переговорами. Тоді в комплексі з цим пристроєм буде вкрай ефективне застосування антивизначника телефонного номера, заздалегідь заготовлених ключових фраз, мовних зворотів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram