Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Prology (Пролоджі)

Компанія Prology

Асортимент продукції Prology у магазині Фортер

Продукція досить відомого американського виробника електронного обладнання для автомобілів, з брендом Prology (Пролоджі), в торговому ряду інтернет-магазину Фортер, представлена групою актуальних моделей відеореєстраторів та приладами дорожньої навігації. Ми пропонуємо покупцю як бюджетні класичні пристрої, так і вироби з розширеною функціональністю, які можна віднести до категорії преміум-класу, що дозволяють максимально детально фіксувати та обробляти інформацію.

Відеореєстраторів Пролоджі мають основні функції якісної фіксації дорожньої обстановки, мають компактні розміри, здатні деякий час автономно працювати у разі відключення бортового живлення, що актуально при ДТП. У конструкціях використовуються удароміцні пластичні матеріали, якісна оптика, надійна електронна система, що забезпечує прив'язку інформації до місця та часу. Загалом моделі можна охарактеризувати як практичні, якісні, доступні за цінами пристрою, що відповідають вимогам світових стандартів.
GPS-навігатори Пролоджі вже тривалий час користуються заслуженою довірою у автомобілістів у багатьох країнах світу. Прилади крім стильно зовнішнього вигляду мають широкий спектр функціональних можливостей. Програмне забезпечення пристроїв дозволяє ефективно використовувати навігатор по всій території Євразії відразу після монтажу, без додаткового програмування. Дисплей приладів передає чітке доступне зображення маршруту з найбільш прийнятними варіантами вирішення дорожніх ситуацій. Конструкції стійкі до вібрації. Живлення здійснюється як від бортової мережі, і від власної акумуляторної батареї. При комутації із гаджетом використовується харчування останнього.

В інтернет-магазині Фортер, який є офіційним дилером виробника на вітчизняному ринку, Ви зможете купити відеореєстратор Пролоджі за невисокою ціною, також у нас можна вигідно придбати GPS-навігатори популярного виробника. Ми гарантуємо аналоговість товару та його відповідну якість. Гнучка система знижок та можливість придбання пристроїв на виплат, допоможуть заощадити воші кошти. За бажанням клієнта ми доставимо покупку за призначенням та встановимо на транспортний засіб, здійснимо тестову перевірку.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram