Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Протикрадіжні системи - надійний захист від несумлінних покупців

Новини та статті 15/10/2015

Протикрадіжні системи - незамінний атрибут для всіх роздрібних торгових майданчиків незалежно від їх масштабів і продукції, що представляється покупцям. Подібні конструкції розраховані використання цілого ряду заходів, першочерговим завданням яких є запобігання спроби крадіжки з боку покупців чи персоналу. Кожна антикрадіжна система повинна включати:

  • товарні позначки (жорсткі чи гнучкі датчики);
  • деактиватори цих міток:
  • знімні пристрої для використання із жорсткими датчиками;
  • протикрадіжні ворота;
  • системи огляду залу та інше.

Також не зайвим буде обладнати оглядові дзеркала та системи відеоспостереження.

Сьогодні ринок охоронних послуг готовий запропонувати одразу чотири технології, які дозволяють проводити моніторинг переміщення товару залом. Представлені технології такими типами:

  • радіочастотна;
  • акустомагнітна;
  • електромагнітна;
  • радіомагнітний.


Особливості протикрадіжних систем

Устаткування, що функціонує на радіочастотній технології, є найбільш бюджетним на сьогоднішній день. Комплекс передбачає використання величезної кількості жорстких датчиків та електромагнітних міток. Показник коефіцієнта реагування становить 90%. Головний недолік у відсутності чутливості до фонового випромінювання та перешкод.

Радиочастотная антикражная система
Акустомагнітне обладнання призначене для експлуатації у непродовольчих магазинах. Воно відрізняється найвищим коефіцієнтом спрацьовування серед аналогів (95%), а також антикрадіжні ворота, які працюють на представленій технології, здатні виявити активну мітку на відстані до десяти метрів. Серед мінусів можна виділити лише вартість, яка є найвищою серед аналогів.
Акустомагнитная противокражная система
Системи, що працюють на електромагнітах, залучають покупців своєю невисокою ціною, а також чудовими характеристиками міток. Датчик залишається активним, навіть якщо його розрізали. З мінусів виділяється лише дуже низький коефіцієнт спрацьовування, що становить лише 70%.
Электромагнитная антикражная система

Радіомагнітне обладнання дає можливість використання електромагнітних чи радіочастотних датчиків. З недоліків в даному виді можна відзначити невисоку здатність, що вловлює, яку мають протикрадіжні ворота. Для спрацьовування необхідно, щоб мітка була на відстані не більше 70 сантиметрів.

Всі перераховані вище об'єкти, безумовно, здатні знизити відсоток крадіжок на торгових майданчиках, проте, фахівці інтернет-магазину Фортер, рекомендують не тільки купити антикрадіжну систему, але й встановити додатково камери відеоспостереження та дзеркала для максимально високого результату.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram