Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Протикрадіжні системи - необхідність у кожному торговому залі

Новини та статті 12/06/2015

Торгові заклади самообслуговування показали найбільшу ефективність з погляду збільшення обороту, адже прямий доступ покупця до товару є найпривабливішим. Водночас така форма торгівлі стала найпривабливішою для охочих отримати товар безкоштовно.

Крадіжка стала справжньою загрозою для магазинів, завдаючи не лише економічних збитків для держави, а й соціальних, які сприяють зростанню недовіри.


Докладніше про складові антикрадіжної системи

Найефективнішим способом боротьби з крадіжкою стали електронні протикрадіжні системи, що базуються на встановлених на виході з касових боксів або антен магазину. Антени виявляють спеціальні етикетки чи бирки, розміщені на товарі, які у простір з-поміж них. Спроба винести товар, з якого захисна мітка не знята, моментально реєструється антенами. Зниження крадіжок під час встановлення цих систем становить близько 70%. Саме тому багато власників магазинів замисляться про те, що варто купити антикрадіжну систему, адже її покупка обійдеться дешевше, ніж зазнавати збитків за втрачений товар.

Нейтралізація міток (як бирок чи етикеток) здійснюється касиром з допомогою спеціального приладу (деактиватора) в сканері штрих-кодів.

Недоліком електронних антикрадіжних систем є їхня висока вартість, яка, втім, не заважає їм набувати все більшої популярності.


Радіочастотна антикрадіжна система

Наступний вид протикрадіжної системи – радіочастотна. На задану частоту налаштований закладений у захисній мітці на товарі коливальний контур, який виявляють радіочастотні антени. Результатом виявлення є звуковий чи світловий сигнал.

До переваг цієї системи можна віднести високу надійність, безпеку робочої частоти, різноманітність захисних елементів для різного товару, які можна наносити і під упаковку, і швидкоокупність через найнижчу вартість і енергоспоживання.

Радіочастотна антикрадіжна система має свої мінуси. При її використанні слід врахувати неможливість її роботи з металевими та фольгованими поверхнями, яких багато на продуктах харчування та побутової хімії. Ще один нюанс – розмір захисних етикеток, який не завжди підходить для дрібного товару.


Електромагнітна антикрадіжна система

Електромагнітні антикрадіжки працюють за тим же принципом, що і радіочастотні. Антенами створюється низько- та високочастотне поле, що сприяє детектуванню етикеток, що виготовляються із спеціального металевого сплаву. Можливість детектування безпосередньо залежить від довжини етикетки. Такі системи відмінно підходять для підприємств з великим оборотом товару, але їх захисні етикетки складають основну статтю витрат на антикрадіжні системи. Вибір на користь цих систем базується не в останню чергу на малопомітності та мікроскопічності захисних міток, що значно підвищують ефективність протикрадіжної системи. Різноманітність таких міток дуже велика, тому їх можна чергувати та змінювати за необхідним принципом. Ця перевага не притаманна жодній з інших протикрадіжних систем. Серед додаткових можна назвати захист максимальної кількості товару, низьку вартість, непомітність, захист від пошкоджень, багатофункціональність.

Якщо Ви бажаєте максимально убезпечити Ваш бізнес, Вам просто необхідно придбати антикрадіжну систему.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram