Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Pulse Star (Пульс Стар)


Pulse Star Успішна німецька компанія TB ELECTRONIC GMBH , що працює на ринку металошукачів , була створена заповзятливими менеджерами в 1992 році. На сьогоднішній день їхньою головною метою є виробництво високотехнологічних електронних пристроїв для пошуку металевих предметів прихованих під землею. Багаторічний досвід фірми, постійні новинки та удосконалення виробленого товару з кожним роком розширюють кількість задоволених клієнтів.

Знаменитою компанія стала завдяки асортименту на металошукачі Pulse Star для пошуку на великій глибині . Головна відмінність даного металодетектора є те, що за допомогою спеціальних індикаторів пристрій може відрізняти кольорові метали від чорного. Прилад є універсальним, оскільки його робота можлива як з котушками для пошуку в землі, так і з рамками для спеціального глибинного пошуку. Це інноваційне диво техніки допоможе вам знайти не тільки артефакти великих розмірів, але й об'єкти з розмірами маленьку монетку.

Металошукачі Pulse Star

Інженери та проектувальники компанії постійно працюють над покращенням перешкодостійкості приладів Пульс Стар, збільшенням глибини виявлення металевих предметів, розширенням динамічного діапазону сигналів, що вловлюються. Таким чином, продукція компанії завжди популярна серед шукачів таємних скарбів, історичних цінностей, цікавих знахідок та коштовностей минулих століть.

Не дивлячись на те, що металошукачі Pulse Star є пристроями професійного пошуку, ціни на них доступні навіть любителям. Отже, зупинивши свій вибір на продукції компанії TB ELECTRONIC GMBH , ви зможете перевірити на власному досвіді, що таке німецька якість, практичність та надійність. Купити металошукач Пульс Стар можуть дозволити собі багато хто завдяки лояльним цінам.

Показать полностью
Металошукач Pulse Star II PS01K

Металошукач Pulse Star II PS01K

Немає в наявності
Telegram