Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Рації для полювання та риболовлі. Радіозв'язок для любителів відпочинку на природі

Новини та статті 18/01/2016

З настанням мисливського сезону тисячі озброєних та екіпірованих поціновувачів влучного пострілу виїжджають у поля та ліси країни. А рибалки – ті взагалі не припиняють лову цілий рік. Розглянемо такі, що набирають популярність у середовищі поціновувачів активного відпочинку, такі пристрої як рації для полювання.

Специфіка використання обладнання для радіопереговорів на рибалці та полюванні серйозно відрізняється. У першому випадку між двома мисливцями можуть бути кілька кілометрів густого лісу та пагорбів. У випадку рибалок – переговори за допомогою рації для риболовлі ведуться переважно в межах прямої видимості. Водна гладь може бути густо заселена очеретами, проте вони не створюють сильних перешкод для радіосигналу.

Показники перешкод диктують основні параметри зв'язку. Рації для лісу прийнято купувати такі, що можуть підтримувати діапазон робочих частот від 400 до 470 МГц. Зв'язок на цих хвилях є максимально стійким, гарантований якісний звук. При купівлі приладу на його коробці або техпаспорті можна помітити позначення частот - 433 МГц (LPD) і 446 МГц (PMR). При цьому немає потреби підвищувати голос, що може злякати звіра.

Іншу частоту може використовувати у роботі рація для риболовлі.

Рация для рыбалки

Але зрозуміло, що продуманим рішенням буде купити портативну радіостанцію, налаштовану подібним чином із приладом для мисливців. Просто у разі збільшиться дальність контакту. Зокрема, пропоновані моделі «портатівок» в онлайн-каталозі Фортер забезпечують якісний зв'язок незалежно від умов місцевості на відстані від 10 км. Вибрати рацію для полювання та риболовлі з берега і на воді можна з різною потужністю передачі. Вона також впливає на дальність радіозв'язку. Прийнятною її характеристикою вважатимуться 500 мВт.

Особливу увагу при виборі мобільних радіостанцій слід приділити їх експлуатаційним характеристикам. До них відносяться захищеність корпусу, потужність батарей (рацію для лісу потрібно довго носити, при цьому зайва вага запасних батарей може звести нанівець задоволення від полювання).

Рация для леса

Не в останню чергу на якість зв'язку впливають кількість каналів, автоматичного шумоподавлювача… І увага! – слід придбати пристрої, на які не потрібно брати ліцензійну роздільну здатність.

Купити рацію у Києві можна в інтернет-магазині Фортер. Тут завжди гарний вибір моделей від Motorola, Kenwood, President, Voxtel.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram