Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Рація – корисна річ для активного відпочинку

Новини та статті 12/05/2015

У сфері інтересів сучасного члена суспільства лежать такі види активного відпочинку, як гірськолижний спорт, спелеологія, командні види – страйкбол, велоспорт тощо. Займатися ними повноцінно можна, досить купити недорогу рацію.

Розглянемо кілька прикладів. Як можна координувати дії команди стрільців-страйкболістів непомітно для суперників? Допомагає рація. Як можна скоординувати рух пелетону і члена команди велосипедистів, що відірвався від нього? Знову на допомогу приходить рація. Рації використовуються і в автоспорті, як у чудовій серії Формули 1, так і чемпіонатах WRC!

Портативна рація – незамінний помічник у зайнятті гірськолижним спортом. Налаштована на хвилю рятувальної служби, вона дозволить миттєво викликати допомогу при попаданні у складну ситуацію. Тільки попередньо необхідно дізнатися про канали, на яких працюють її диспетчера. Портативна рація – чудове рішення контролю за переміщеннями групи мисливців. Достатньо купити недорогу рацію у кількості, що дорівнює кількості учасників полювання, і проблема відстеження переміщення об'єкта полювання буде «закрита».

Рації для пішого туризму відрізняються великим радіусом дії (до 10 км. у полі, дещо коротше – у лісі та місті). Загалом усі представлені в онлайн-каталозі Фортер рації відповідають наступним експлуатаційним вимогам:

  • тривалий час роботи акумуляторів (до 2200 мА/год);
  • робота в діапазоні PMR, що не ліцензується;
  • міцний корпус рації, що зручно лежить в руці;
  • високий ступінь волого- та пилозахисту і т.д.

Портативна рація стане в нагоді і в роботі водіїв фур, що прямують міжміськими та міжнародними маршрутами.

Крім функцій координації дій учасників, виклику співробітників аварійно-рятувальних служб купити рацію можна і з метою економії на мобільному зв'язку. Існують моделі цих пристроїв, які призначені для сімейного використання. Рація для дітей – працює у вузькому радіусі, не створюючи перешкод у загальному ефірі.

Фахівці Фортер можуть запропонувати купити рацію з функцією скремблювання (захист від прослуховування), вбудованими програмами подачі аварійних повідомлень (SOS). Більш дорогі моделі оснащуються великою кількістю аксесуарів – дводіапазонними антенами, елементами кріплення (шнурки на шию та руку, кліпси для кріплення на поясі тощо).

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram