Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Рація – незамінний помічник

Новини та статті 12/08/2015

При організації заходів іноді просто необхідно купити рацію, що дозволяє зв'язуватися з великою кількістю людей, що знаходяться на великій відстані. Також таке обладнання дуже допомагає в польових умовах, коли мобільний телефон не ловить або незручний, а також є ризик завдати йому шкоди. При цьому на смартфоні часто в непотрібний момент сідає акумулятор, а рація в цій справі набагато надійніша.


Переваги використання рації

Рація має абсолютну автономність, при цьому запасу акумулятора вистачить на кілька днів, а ви будете на зв'язку навіть у найбільш важкодоступних місцях. Стандартно: звичайна непрофесійна радіостанція здатна забезпечувати зв'язком у радіусі до 8-10 кілометрів і цього цілком достатньо як при відпочинку на природі, так і на великій площі при організації свята.

Відзначити ефективність рації можна як умовах природи, і у міських. На будівництві чи під час масштабного ремонту без неї обійтися дуже складно. Принцип конструкції пристрою такий, що натиснути на необхідну кнопку завжди просто і Ви зможете швидко скоординувати свою команду працівників, щоб отримати бажаний результат.

Популярні на ринку рацій виробники пропонують дуже широкий функціонал користувачам, ось лише деякі переваги:

  • Великий радіус дії;
  • Потужний обладнаний акумулятор або батареї типу ААА, що дозволяє робити швидку заміну;
  • Широкий асортимент тонів дзвінка та вібровиклик;
  • Великий вибір каналів зв'язку;
  • Можливість роботи на гучному зв'язку або за допомогою дротової гарнітури. Також деякі моделі оснащені компасом та ліхтариком. Такие модели предназначены для использования туристами. Большинство моделей имеет специальное крепления для плеча либо ремня.

Кожен виробник додає у свою продукцію цікаві нововведення, що робить портативну радіостанцію по-справжньому незамінним приладом. Винахід буде корисним і вдома, адже функцією радіоняня користуються багато матусі, які турбуються про спокій свого малюка.

Продаж рацій ведеться у спеціалізованому інтернет-магазині Фортер, де ви зможете вибрати найбільш популярні моделі: Motorola, Voxtel та Voyager.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram