Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Рації для будівельників та монтажників – обов'язкова необхідність на будмайданчику

Новини та статті 25/01/2016

Ведення будівельних робіт - захоплююче видовище того, як на рівному місці народжується комфортне житло, сучасний виробничий цех, комфортабельний готель і т.д. Забезпечити безпеку та високу швидкість цього процесу допомагає такий інструмент як рація для будівельника.

Вибір обладнання для ведення радіопереговорів відрізняється точним визначенням застосування тієї чи іншої моделі пристрою. Так, щодо будівельних майданчиків необхідно звести докупи перелік особливостей роботи на них:

  • високий рівень мобільності працівників;
  • широкий спектр погодних умов: від надмірної спеки до тріскучих морозів, високої вологості;
  • висока концентрація у повітрі звичайного пилу, дисперсних частинок будматеріалів тощо.

Рація для будівельника через вищезгадані умови повинна мати наступні параметри:

  • невелика вага;
  • міцний корпус для захисту від падінь та динамічного контакту зі сходами, стінами, монтажними конструкціями;
  • достатня гучність зв'язку через зашумленість будмайданчика;
  • тривалий термін роботи без підзарядки;
  • розвинена система кріплень тощо.

Рация для строителя

Крім того, вона повинна мати ще й певний спеціальний функціонал. Наприклад, рація для монтажника має давати можливість працювати без застосування рук. Робочий графік будівельників зазвичай позмінний, тому перезарядка пристрою процес, який складно організувати. Наявність запасних акумуляторів або батарей – стандарт у «будівельному» випадку.

Площа і висота об'єкта, що зводиться, часто вимагають від мобільних радіопереговорних пристроїв відмінної якості зв'язку на далеких відстанях. Якщо додати сюди велику кількість бетонних, цегляних та металевих перекриттів на шляху радіосигналу, то з великою ймовірністю Ваші радіопристрої працюватимуть на частотах, що не потребують ліцензування – від 400 до 470 МГц (LPD-діапазон). Практика показує, що купити рацію у Києві коштує у загальноприйнятому «будівельному» стандарті роботи – 438 МГц.

Рация Vertex Standard

Повертаючись до питання пило- та вологозахищеності, можна рекомендувати купувати рації для монтажників, що працюють постійно на вулиці, пристрої з маркуванням IP66, IP67. Це досить високий клас захисту обладнання.

Якщо будівництво промислових будівель, житла, інженерних споруд – Ваша професія, консультанти онлайн-магазину Фортер пропонують за вигідною ціною купити протиударні рації для будівельної бригади.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram