Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Рації для любителів тактичних ігор: вибираємо рації для командної гри у страйкбол

Новини та статті 03/04/2016

Комунікація – важливий чинник для страйкбольної гри, навіть якщо команда гравців згуртована та давно зіграна. Отже, всім любителям тактичних ігор присвячується ця стаття щодо вибору рації для активного відпочинку.

Структура радіостанцій

Більшість портативних радіостанцій має приблизно однакову структуру: корпус, антена, акумулятор (внутрішній або який є знімною частиною корпусу), дисплей (присутня не у всіх моделей) та набір кнопок. Основною кнопкою вважається PTT (Push To Talk), що можна перекласти - «натиснути для розмови». Для наших співгромадян звичніша назва «Кнопка виклику» або «Тангента».

Різновиди радіостанцій

Рації для страйкболу поділяються на 2 основні типи:

  • Канальні – мають певну кількість каналів зв'язку, кожен із яких налаштований певну частоту. Ви не можете переналаштовувати їх на інші частоти. Традиційно канальні моделі продаються у комплекті з двох екземплярів. Вони мають малу потужність, близько 5 Вт, а радіус дії – близько 1 км. Параметр міцності досить низький, так як весь виріб складається з пластику. Основна перевага канального типу пристроїв – його досить низька вартість. Комплект 8-канальних рацій діапазону PMR можна придбати за 700-800 грн. Наприклад: радіостанція Motorola TLKR T41 Blue. Важливим плюсом таких бюджетних рацій є стандартні елементи живлення, пальчикові або мізинчикові батареї.

Радиостанция Motorola TLKR T41 Orange

Motorola TLKR T41 Orange

  • Частотні – не мають заздалегідь настроєних каналів. Вони мають певний діапазон частот і користувач може працювати на будь-якій частоті, яка є в даному діапазоні. В основному в тактичних іграх використовують частотні рації діапазону UHF 400-470 МГц. Їхня основна перевага – відсутність обмежень числом каналів. Ви самі вибираєте потрібну частоту і у Вас є від 10 000 до 30 000 можливих варіантів частот. Ці пристрої мають більшу потужність і більшу дальність дії, близько 5 км. Вони міцніші і краще переносять польові умови.

Висновок: частотним моделям віддають перевагу професійні страйкболісти. Купуючи відповідну модель, обов'язково подбайте про запасний літій-іонний акумулятор.

Яку радіостанцію вибрати?

Якщо у Вас невелика команда, і тактичні ігри для вас є тимчасовою розвагою або просто не дозволяють фінанси – радимо придбати кілька комплектів простих 8-канальних рацій. Таких засобів комунікації цілком достатньо координації дій на невеликих полігонах. Якщо у вас є фінанси – радимо придбати більш потужний і багатофункціональний засіб зв'язку, наприклад:

Радиостанция Motorola VX-241

радіостанція Motorola VX-241

Якщо Ви все ще не можете визначитися з покупкою, але дуже потрібна рація для страйкболу, звертайтесь до інтернет-магазину Фортер. Тут Ви знайдете все, що потрібно для ігор у стилі AIRSOFT.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram