Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Рації для працівників складських приміщень: як вибрати якісну модель?

Новини та статті 29/03/2016

Оптимальним рішенням для складських приміщень, які потребують засобів комунікації, є портативна рація. Даний пристрій зв'язку дозволяє оптимізувати робочий процес та економить робочий час. У цій статті ми розкриємо тему рацій для працівників складських приміщень та порадимо, як обрати найкращий екземпляр.

Площа складу та тип рації

Моделі підбирають у залежності від площі приміщення. Для невеликої площі оптимальним рішенням стануть канальні рації. Їх діапазон дії невеликий, та й потужність замала, але завдяки приємній ціні та виконанню всіх необхідних функцій – такий пристрій є ідеальним рішенням. Завдяки багатоканальному типу обладнання можна налаштувати комунікацію працівників складу з іншими відділами, кожному надавши свій канал зв'язку. Подібний метод буде зручний і для керівника, який зможе контролювати ділове спілкування підлеглих, підключаючись до різних каналів зв'язку або надсилати загальні повідомлення всім співробітникам фірми.

Поради щодо вибору радіостанції

Як показує практика, вибирати радіостанції на склад потрібно з кількості складських приміщень, їх площі та виробників. Прилади наступних фірм чудово зарекомендували себе у роботі: Motorola, Kenwood (для співробітників) та President Electronics (для керівників). Якщо у розпорядженні компанії є кілька складів, між якими потрібно налагодити координацію за допомогою рації для складських приміщень, то варто віддати перевагу потужнішим агрегатам, наприклад - Motorola XT420 (радіус дії до 9 км).

Motorola xt420

Основне правило перед покупкою будь-якого комунікаційного засобу – співвідношення ціни та пропонованого функціоналу. Для стандартного складського приміщення немає необхідності купувати дорогі моделі. З огляду на особливості роботи на даному об'єкті, пристрої ламаються, розбиваються, а це додаткові фінансові витрати. Невеликий лайфхак для майбутніх власників складської радіостанції – подбайте про запасні елементи живлення або акумулятор, адже вони сідають у невідповідний момент, а робочий засіб зв'язку завжди має функціонувати. Якщо Ви плануєте налагодити комунікацію та координацію у складському приміщенні своєї компанії, але все ще не визначилися з відповідними раціями – звертайтесь до нас, до інтернет-магазину Фортер. Наші професіонали нададуть вичерпну консультацію та найкращі варіанти систем зв'язку.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram