Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Радіоняні та відеоняні: надмірність чи необхідність?

Новини та статті 24/11/2015

Скептики, звісно, можуть обрушити щодо нашої статті шквал критики. Мовляв, що це за такий життєво необхідний прилад! Якось без нього можна обійтись.

А ми й не говоримо, що без радіоняні чи бебі-монітора неможливо прожити. Можна, але тоді батькам доведеться постійно перебувати в безпосередній близькості до малюка, вдаватися до дитячої, коли треба і не треба, нервувати і прислухатися, перебуваючи в іншій кімнаті тощо.

А тепер порівняємо вищевикладені обставини з такими можливостями. Уявіть: матуся спокійно готує обід у кухні або порається з улюбленими квітами на дачній клумбі; тато впевнено… дрімає на дивані (жарт, хоча іноді – треба й відпочити) чи займається терміновими господарськими справами. І ніхто не витрачає своїх нервів, перебуваючи в постійній напрузі та боячись допустити істерику чи іншу неприємну ситуацію в кімнаті малюка.

Як вам такі аргументи? Переконали? Тоді давайте не рубатимемо з плеча і спробуємо зробити своє життя комфортнішим. Тим більше що всі можливості для цього є.

 
Радионяня Beurer
  

Радіоняня чи відеоняня, купити які можна в нашому інтернет-магазині, стануть для кожного незамінними помічниками. Ми пропонуємо великий вибір моделей з різним набором функцій та на будь-яку кишеню.

Няня Hi-Tech особливо знадобиться у таких випадках:

  • якщо сім'я живе у великому будинку чи квартирі;
  • якщо дитина захворіла;
  • якщо сім'я багатодітна (доглядати кожного стає складніше);
  • мама працює вдома тощо.

Але при цьому, природно, у кожного виникає питання: радіоняня чи відеоняня, що вибрати? Це залежить від вимог, які пред'являють батьки до нашого приладу.

 
Видеоняня Medisana
Хтось спокійний тільки, коли на власні очі переконався, що малюк спить. Іншим матусям достатньо того, що є можливість чути дитину. Напевно, це залежить від особистого сприйняття батьків. Одні кидають все і біжать до малюка за першим покликом. Для них, мабуть, слухати мало, треба бачити. Це часто стосується сімей, у яких з'явилася перша дитина (або новонароджена). А от батьки з досвідом, як правило, знають, які сигнали малюка потрібно розцінювати як справді тривожні. При цьому функції, якими забезпечена відеопомічниця, можуть видатися зайвими.

Так, рішення про те, що краще: відеоняня чи радіоняня, приймати особисто Вам. Орієнтуйтеся на фінансові можливості та власні переваги. Але відразу звертаємо увагу на те, що відеоняня однозначно обійдеться дорожче. Звичайно, Ви при цьому отримаєте максимально інформативний прилад з різними зручними функціями.

А для того, щоб простіше було визначитися, пропонуємо розглянути деякі функції та інші характеристики «суперпомічниці». Отже, на що слід звернути увагу:

  • Джерело живлення (батарейки/акумулятор або електромережа). Можна вибрати пристрій "два в одному".
  • Радіус дії. Підбирайте пристрій із потужністю, яка відповідає площі Вашого житла та перекриває наявні перешкоди.
  • Зовнішній вигляд. Ймовірно, корпус з нейтральним оформленням буде менш цікавим для «головного члена сім'ї». І його малюк не стане використовувати як нову іграшку. Хоча вибір, звичайно, за Вами.
  • Міцність та екологічність матеріалу корпусу.
  • Сигнал про вихід із зони дії. Такий пристрій є більш інформативним та корисним.
  • Додаткові можливості (датчики вологості, температури, дихання, таймер останнього годування, нічник, програвач мелодій, світлова індикація плачу, зворотний зв'язок та інше). Ці функції дозволять отримати максимум даних про стан дитини. Але і на ціну вплинуть свій вплив.

 Видеоняня Angelcare
Консультанти інтернет-магазину «Фортер» нададуть детальну консультацію щодо будь-якого питання. Живіть із комфортом!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram