Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

RCI (РЦІ)

Компанія RCI Створення будь-яких типів мереж для підприємства чи організації немислимо без технічних рішень компанії РКИ-Консалтинг. Інноваційні технічні рішення та бюджетні ціни – ось формула успіху від цієї компанії. Своїм споживачам фірма пропонує широкий спектр обладнання, в тому числі мережі ВОЛЗ, локальні, бездротові, центри даних, засоби мережної безпеки, комплекси для аудіо- та відео.

Компанія співпрацює з провідними світовими виробниками, використовуючи їх комплектуючі. Це добре відомі бренди Avaya, Alcatel-Lucent, Cisco, HP, IBM, Tandberg, Polycom, AMP NETCONNECT, Molex, Panduit, R&M, Commscope Systimax, BOSCH, Panasonic, TOA, TAC, Schneider Electric, Wisi та багато інших. Одна з головних переваг компанії – те, що найінноваційніші розробки можна купити за доступною вартістю.

Використання апаратури, що випускається під брендом РЦІ, дає підприємству можливість скоротити свої експлуатаційні витрати, підвищити рентабельність бізнесу, покращити конкурентоспроможність.

Обладнання RCI (РКІ) використовують у різних галузях. Це телекомунікаційний бізнес, охорона здоров'я, сектор фінансових послуг, промисловість, архітектура та будівництво, сфера послуг у малому та середньому бізнесі. Незважаючи на таку широку можливість застосування, придбати цю продукцію можна відносно недорого.

Компанія працює на ринку вже півтора десятиліття, і за цей період встигла завоювати кохання та довіру споживачів.
Фірма пропонує не тільки апаратуру, а й готові технологічні рішення, які здатні значно полегшити багато бізнес-процесів на підприємстві.

Завдяки обладнанню та технологіям від РКІ-Консалтинг, представники як малого та середнього, так і великого бізнесу можуть забезпечити 100% безпеку свого підприємства, а також безпеку своїх клієнтів, замовників та ділових партнерів.

Використання цієї апаратури дає можливість підприємцям значно економити час, а отже, і кошти, що скорочують прямі та непрямі витрати. Кожен долар, вкладений у це обладнання, обертається значною економією технічних, людських та часових ресурсів. Отже, інвестиції в це обладнання окупляться швидко і неодноразово.

Крім того, використання високопродуктивних інноваційних рішень формує та зміцнює позитивний імідж вашої компанії в очах ділових партнерів – як наявних, так і потенційних.

Показать полностью
Відеокамера AHD RCI RBW103AV-VFIR

Відеокамера AHD RCI RBW103AV-VFIR

В наявності
Telegram