Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

RegSys (РегСіс)

Компанія RegSys У нашому житті буває безліч ситуацій, коли потрібно не "на око", а абсолютно точно визначити кількість людей усередині приміщення.
Насамперед, це необхідно маркетологам великих торгово-розважальних центрів, супер-і гіпермаркетів. Маючи точну статистику за кількістю покупців протягом тривалого періоду, вони можуть зробити висновок про те, як зміна ціни на ключові групи товарів сприяла залученню відвідувачів. У маркетингу існує два ключові поняття, в яких фігурує цей показник. Це обсяг проданих товарів на тисячу покупців та кількість покупців на одиницю площі. Чим вище обидва показники, тим успішніша торгівля.

Крім того, про точну кількість людей, які перебувають усередині будівлі чи споруди, повинні знати працівники служби надзвичайних ситуацій у разі евакуації. Це необхідно як для підрахунку людей, які вже покинули приміщення, так і для обліку тих, хто залишився всередині.
Така система буде корисною і керівництву магазину. Залежно кількості відвідувачів, бажаючих купити той чи інший товар, вони можуть регулювати кількість персоналу у торговому залі чи касах.

У разі, якщо масовий захід не має комерційного характеру, також виникає необхідність підрахувати кількість людей, які прийшли на нього. Це необхідно для залучення спонсорів до планування та фінансування наступних заходів.

Крім того, для компаній та організацій, що працюють цілодобово (наприклад, зали очікування аеропорту), виникає необхідність визначити часовий проміжок, коли кількість людей є мінімальною. Саме в цей час можна буде зробити сухе та вологе прибирання приміщення, провести технічні роботи.

У всіх цих випадках на прибуток приходить лічильники відвідувачів RegSys , які є власною розробкою компанії.
Вони є пристроєм, які монтуються на вході в приміщення.

На даний момент компанія випускає широкий асортиментний ряд таких пристроїв. Вони розраховані як на магазини, так і великі приміщення: концертні або актові зали, стадіони, офісні приміщення, торгово-розважальні центри, спеціалізовані моли.

Високотехнологічні рішення, закладені в основу конструкції та принципу дії, роблять цей пристрій високоефективним та надійним в експлуатації, а доступна вартість тільки збільшує кількість охочих купити лічильник відвідувачів РегСіс.
Показать полностью
Telegram