Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Рекомендації щодо використання металошукачів Bounty Hunter

Новини та статті 31/01/2016

Принцип роботи металошукача Баунті Хантер побудований, як і більшість аналогічних апаратів, на використанні властивостей зміни електромагнітних полів. У комплект пристрою входять прилади, що створюють електромагнітне поле (індукційні котушки), процесори, що аналізує його зміну у зв'язку з контактом з провідниками (цілями), комутаційну систему з користувачем, що включає індикатор і звуковий сигналізатор.

Металошукачі Bounty Hunter в залежності від моделі мають свої особливості в налаштуванні та застосуванні. Так, найпростіші моделі класу Піонер або Юніор не вимагають налаштування, пристрій спочатку налаштований для роботи з малою та середньою роздільною здатністю. Дрібні предмети, такі як монети, можна знайти на глибині до 20 см, великі – до 1 м. Інформація, що видається на рідкокристалічний дисплей, зрозуміла навіть непідготовленому користувачеві. Ціни на цей клас приладів невисокі, що визначає їх доступність широкому колу користувачів.

Дисплей металлоискателя Bounty Hunter

Більш функціональні напівпрофесійні та професійні моделі металошукачів вимагають певних навичок при експлуатації, вони передбачають налаштування апаратів перед використанням, водночас їхня чутливість набагато вища, дозвільна здатність краща. Процесори здійснюють детальний аналіз мети, повніше інформують неї користувача. Пристрої передбачають використання додаткових пошукових котушок.

Металлоискатель Bounty Hunter Junior

Системи енергоекономічні, одна батарея типу «Крона» забезпечує працездатність детектора понад 24 години. Прилади зручно розташовуються у руці, мають невелику вагу. Ціни адекватні їх функціональності та дозвільній здатності.

Купити металошукач Баунті Хантер можна у нашому інтернет-магазині Фортер. При покупці Ви отримаєте вичерпну інформацію про порядок налаштування та експлуатації виробу. Інструкція по роботі з Bounty Hunter допоможе користувачу ефективно використовувати апарат. У разі виникнення проблем наші фахівці допоможуть їх усунути, оскільки ми здійснюємо технічний супровід роботи придбаних пристроїв. Крім того, у нас можна придбати комплектуючі для металошукачів або зробити їхній поточний ремонт у сервісному центрі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram