Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Реле часу домашньої автоматизації

Новини та статті 31/08/2015

Нещодавно до нас в офіс зайшов клієнт, який цікавився засобами автоматизації будинку. Окрім інших рекомендацій, наданих нашим менеджером, була і порада купити реле часу. Цей пристрій здатний суттєво полегшити життя власників будинку. Я вирішив поділитись цією корисною інформацією з тими, хто цікавиться домашньою автоматизацією.

Реле часу є спеціальним приладом, що дозволяє створювати тимчасові затримки включення та вимикання операцій, а також їх послідовностей. Найчастіше ці пристрої застосовуються при необхідності виконання певної дії у певний час. Сфери та можливості використання приладів надзвичайно різноманітні – від керування світла до створення ефекту присутності. І найголовніше, що пристрій виконує всі завдання без Вашої присутності поряд.


Види обладнання

Насамперед варто визначитися з бажаним виконанням приладу:

  • моноблок – це автономний зовнішній пристрій, що має вбудоване живлення та входи для подачі навантаження;

  • вбудований – є спрощеною версією моноблока. У пристрої відсутній власний корпус та живлення. Воно дозволяє створювати складніші прилади у вигляді використання його як кубика;

  • модульний – дані пристрої встановлюються на DIN-рейку.

Даний поділ таймерів-реле часу є досить умовним, але надзвичайно важливим для подальшого застосування приладів у побуті, а також промисловими підприємствами.

Залежно від того, яким способом створюється часовий інтервал, можна виділити:

  • пристрої, що застосовують годинниковий або анкерний механізм – присутні на ринку вже багато років, але все ще користуються широкою популярністю та продовжують завойовувати серця споживачів своєю надійністю;

  • моторні часові реле – їх складовими є двигун із редуктором та електричні контакти. Вони дозволяють забезпечити проведення регулярних та своєчасних регламентних робіт на пристроях.

  • прилади, що мають уповільнення на гідравліці або пневматиці – в них інтервали часу регулюються шляхом підвищення або зниження подачі води/повітря в робочий об'єм.

  • електронні реле - дозволяють створити витримку будь-якої тривалості - як у частки секунди, так і в кілька років. Виняткова точність приладів забезпечується завдяки використанню кварцової частотної стабілізації та синхронізації часу згідно еталонного годинника за допомогою радіоканалу або інтернету. Наявність різноманітних входів/виходів, що дозволяють здійснити зворотний зв'язок, а також інноваційне програмування необхідної схеми роботи перетворює дані прилади на мікроконтролери. Реле часу цього виду відрізняються невеликими розмірами та споживанням енергії, найвищою автономністю, яку забезпечує пам'ять (енергонезалежна) та акумуляторні джерела живлення (внутрішньої установки).

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram